Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Γρεβενών (22η αγωνιστική)

Απρίλιος 7th, 2012 by Χρήστος Μίμης

Tα σημερινά παιχνίδια  της 22ης αγωνιστικής της Α κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών ξεκίνησαν  στις 5:οο το απόγευμα. Στο studio του  Star- Fm 933 για τη μετάδοση αλλά και την άμεση ενημέρωση των σκόρερ στην ιστοσελίδα μας οι Κώστας Ντίγκος και Λουκάς Νίκου.  Δείτε τις συναντήσεις και τους διαιτητές.

 

ΓΗΠΕΔΟ: ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΡΙΓΚΟΣ-ΡΑΤΖΑΣ

1-2  (0-2)

0-1 Αραβόπουλος  28′           1-2 Νικολαίδης 73′

0-2  Αραβόπουλος  30′

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ – ΚΑΜΒ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΟΤΣΙΚΑΣ

1-7  (0-3)

0-1 Κακούσιος 20′          1-7 Τέγος 85′

0-2 Κακούσιος 23′

0-3 Σωτήρης 29΄

0-4 Σωτήρης 60′

0-5 Σωτήρης 70′

0-6 Κόγιος 75′

0-7 Κόγιος 80

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΡΟΥ – ΚΤ. ΑΣΤ. ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ

(1-0)

1-0  Τσιαμπίρης 34′

ΓΗΠΕΔΟ: ΙΤΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΤΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ

5-3 (3-0)

1-0 Βλάχος 20′                                3-1 Μαγιάννης 51′

2-0 Καραγιάννης 41′                    3-2 Εμπρικίδης 57′

3-0 Καραγιάννης 45′                     4-3 Μαγιάννης 80′

4-2 Νατσιόπουλος 61′

5-3 Καραγιάννης 87′

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

7-2 (5-1)

1-0 Δρόσος 1′                      1-1 Μπλάντος 3′

2-1 Αναγνώστου 10′         6-2 Σαμαράς 48′

3-1 Δρόσος 28′

4-1 Αναγνώστου 33′

5-1 Δρόσος 45′

6-1 Δρόσος 46′

7-2 Αναγνώστου 75′

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥΣ  ΑΓΩΝΕΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ 20 50
2 ΚΙΒΩΤΟΣ 20 48
3 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 38
4 ΙΤΕΑ 20 35
5 ΠΟΝΤΙΝΗ 20 30
6 ΔΕΣΚΑΤΗ 20 30
7 ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ 20 29
8 ΜΕΓΑΡΟ 20 29
9 ΚΑΡΠΕΡΟ 19 24
10 ΠΑΛΙΟΥΡΙΑ 19 21
11 ΣΕΙΡΗΝΑ 20 17
12 ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ 20 13
13 ΚΟΚΚΙΝΙΑ 20 2
Την ΚΥΡΙΑΚΗ 08-04-2012

ΩΡΑ 5.00 μμ

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π. Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

13η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
Μ. ΑΛ. ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ – ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
ΡΑΤΖΑΣ-ΖΟΥΜΠΟΥΚΑΣ-ΒΑΡΣΑΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΤΕΓΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
Μ. ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 08-04-2012, ΩΡΑ 11.00 πμ

ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   κατηγορία     ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

 

This entry was posted on Σάββατο, Απρίλιος 7th, 2012 at 19:05 and is filed under Α΄ Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΓΡΕΒΕΝΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply