Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

Κατάθεση Συνδυασμών της Λαϊκής Συσπείρωσης Γρεβενών και Δεσκάτης – Δείτε τα ονόματα

5 Μαΐου, 2019 by Χρήστος Μίμης

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΟ ΠΡΩΊ Ή ΛΑΪΚΉ ΣΥΣΠΕΊΡΩΣΗ ΓΡΕΒΕΝΏΝ ΚΑΙ ΔΕΣΚΆΤΗΣ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΎΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΉΜΟΥΣ ΓΡΕΒΕΝΏΝ ΚΑΙ ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Ντάγκα Παναγιώτα του Χρήστου, Υποψήφια Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια  (Α) ΑΒΔΕΛΛΑΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Λιάπη  Βασιλική  του Ιωάννη

 

Εκλογική Περιφέρεια (Β)  ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Καρανάσιος Γεώργιος του Βασιλείου
  2. Κολέτσου – Κλεισιάρη Θεοδώρα (Ρούλα) του Αριστείδη

 

Εκλογική Περιφέρεια (Γ) ΒΕΝΤΖΙΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Κολτσίδας Λάμπρος του Αθανασίου
  2. Παύλου Κων/νος του Γεωργίου

 

Εκλογική Περιφέρεια (Δ) ΓΟΡΓΙΑΝΗΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Τσιρίκας Βασίλειος του Αθανασίου

 

Εκλογική Περιφέρεια (Ε) ΓΡΕΒΕΝΩΝ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Γεωργίτσα Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
  2. Γεωργίτσης Βασίλειος του Στεφάνου
  3. Ζώτος Δημήτριος του Ευαγγέλου
  4. Καραγιάννης Θεόδωρος του Γεωργίου
  5. Καραλιόλιος Αργύριος του Γεωργίου
  6. Καρπούζα Ζωή του Βασιλείου
  7. Κλεισιάρης Ιωάννης του Νικολάου
  8. Κούβαρος Γιάννης του Γεωργίου
  9. Κυριακίδου Δήμητρα του Φιλίππου
  10. Κύρκος Χρήστος του Κωνσταντίνου
  11. Λέτσιος Αθανάσιος του Χρήστου
  12. Λέτσιος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  13. Μηνασίδης Ναπολέων του Στυλιανού
  14. Μητσοπούλου – Ζιώγα Αναστασία του Σπυρίδωνα
  15. Μίχου Λόλα του Αγησίλαου
  16. Μπαχτσεβάνου Χρυσή του Αθανασίου
  17. Μπουγά Μαρίκα του Γεωργίου
  18. Νάστου Παρασκευούλα του Κωνσταντίνου
  19. Νικολαϊδης Αλέξανδρος του Γερβασίου
  20. Νούσια Μαίρη του Αθανασίου
  21. Ρότσικας Ηλίας του Κοσμά
  22. Σαρόγλου Ιωάννης του Θωμά
  23. Σιδηρόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου
  24. Τζοτζοπούλου Ευθυμία (Έφη) του Θωμά
  25. Τραπέζας Δημήτριος του Γεωργίου
  26. Τριανταφυλλίδου Σοφία του Ιερεμία
  27. Τσιοπλή Βασιλική του Δημητρίου

 

Εκλογική Περιφέρεια (ΣΤ) ΔΟΤΣΙΚΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Μπαρμπαγιάννης Ελευθέριος του Δημητρίου

 

Εκλογική Περιφέρεια (Ζ) ΗΡΑΚΛΕΩΤΩΝ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Ανθιμίδης Χαράλαμπος του Ιορδάνη
  2. Σιώζιος Δημήτριος του Θεοδώρου

 

Εκλογική Περιφέρεια (Η) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΙΑΚΑ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Κατσανίκου – Θεοδωρίδου Δήμητρα του Θεοδώρου
  2. Λόλα – Δίπλα Βασιλική του Χρήστου

 

Εκλογική Περιφέρεια (Θ) ΜΕΣΟΛΟΥΡΙΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Παπαθωμά Καλλιόπη του Κων/νου

 

Εκλογική Περιφέρεια (Ι) ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Καρανικόλα Μαρία  του Γεωργίου
  2. Λαΐτσος Αστέριος του Νικολάου

 

Εκλογική Περιφέρεια (ΙΑ) ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Θεοχαρούλης Κων/νος του Ιωάννη

 

Εκλογική Περιφέρεια (ΙΒ) ΣΜΙΞΗΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Γίτσης Αιμιλιανός του Αστερίου

 

Εκλογική Περιφέρεια (ΙΓ) ΦΙΛΙΠΠΑΙΩΝ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. Νταγκούμας Βασίλειος του Αποστόλου

 

ΔΗΜΟΣ  ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Γαλάνης Δημήτριος του Ευθυμίου, Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια  (Α) ΔΕΣΚΑΤΗΣ

  1. Ζώτος Βασίλειος του Ευαγγέλου
  2. Κόγιος Γεώργιος του Αριστοτέλη
  3. Κοτσίρας Γεώργιος του Χρήστου
  4. Μαγκούφη Παναγιώτα του Βασιλείου
  5. Μανταλάς Γεώργιος του Γρηγορίου
  6. Μίγκος Νικόλαος του Γεωργίου
  7. Μολόχας Κων/νος του Αστερίου
  8. Νιάκα Ευφροσύνη του Αθανασίου
  9. Παπακώστα Μακεδονία του Δημητρίου
  10.  Παπάς Ιωάννης του Αντωνίου
  11.  Πέτσας Γεώργιος του Δημητρίου
  12.  Πιτσιδήμου Χρυσούλα του Ανδρέα
  13.  Ράτζα Μαρία του Γεωργίου
  14.  Ράτζας Κωνσταντίνος του Νικολάου
  15.  Σταβάρας Ευάγγελος του Γεωργίου
  16.  Τζιώλα Μαρία του Κωνσταντίνου
  17.  Τζιώλας Αθανάσιος του Γεωργίου
  18.  Τζιώλας Χρήστος του Αθανασίου
  19.  Τσιάκαλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  20.  Φακίτσα Παναγιώτα του Θεοδώρου

 

Εκλογική Περιφέρεια  (Β) ΧΑΣΙΩΝ

  1. Αθανασιάδης Θεμιστοκλής του Σωκράτη
  2. Γκουτζηκώστα Πηνελόπη του Γεωργίου
  3. Γραμματικόγιαννης Αθανάσιος του Κυριάκου
  4. Καζαντζίδης Γρηγόριος του Χαραλάμπους
  5. Κοτσίρας Ανδρέας του Μιλτιάδη
  6. Μαρέλλη Αναστασία του Θωμά
  7. Ορφανίδου Ελένη του Ιωάννη
  8. Σεβαστιάδου Όλγα του Αρχιμήδη
  9. Τσέκλιμα Πανάγιω του Χρήστου

 

 

This entry was posted on Κυριακή, 5 Μαΐου, 2019 at 13:34 and is filed under ΓΡΕΒΕΝΑ, ΔΕΣΚΑΤΗ, ΔΗΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΕΚΛΟΓΕΣ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply