Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

Η κατάθεση του ψηφοδελτίου για το συνδυασμό “Ελπίδα” της Γεωργίας Ζεμπιλιάδου – Ολα τα ονόματα

5 Μαΐου, 2019 by Χρήστος Μίμης

Η επικεφαλής του συνδυασμού’’ Ελπίδα’’ συνοδευόμενη από υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους κατάθεσε σήμερα το πρωί ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο στο Πρωτοδικείο Κοζάνης.
Οι υποψήφιοι είναι η εξής κατά νομό:

ΖΕΜΠΙΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ
(Υποψήφια Περιφερειάρχης)



Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
Α/Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
7. ΣΑΡΟΥΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια Καστοριάς
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
Α/Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΔΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΑΛΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΘΕΟΧΑΡΗ
5. ΜΠΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΝΩΤΗ – ΤΟΤΟΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
7. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
10. ΤΖΙΩΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Α/Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΟΡΙΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (EYH) του ΣΑΒΒΑ
5. ΓΚΟΡΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
6. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ-ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΠΑΣΧΟΥ
7. ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓIΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΖΑΝΔΕΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ
14. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16. ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
17. ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΓEΩΡΓIΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
18. ΚΑΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
19. ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20. ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ-ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑ ΜΑΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
21. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΤΑ) του ΘΩΜΑ
22. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
24. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25. ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
26. ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
28. ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
30. ΤΑΪΓΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
32. ΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
33. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φλώρινας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
Α/Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΚΩΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΔΕΛΚΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΙΒΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΠΑΠΠΑ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛ
8. ΡΕΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΣΥΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
11. ΤΟΥΡΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

This entry was posted on Κυριακή, 5 Μαΐου, 2019 at 20:08 and is filed under ΕΚΛΟΓΕΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply