Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

ΕΣΠΕΜ: Τα αποτελέσματα στους αγώνες βόλεϊ

Δεκέμβριος 3rd, 2017 by Χρήστος Μίμης

Δείτε αναλυτικά:

Παρασκευή 01/12/2017

Κορασίδων

α/α
Γήπεδα / Ώρα
Αγώνας
Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΧΟΥ 20:00
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ- ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3-0


Σάββατο 02/12/2017

Ανδρών

α/α
Γήπεδα / Ώρα
Αγώνας
Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
2 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0
3 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  0-3
4 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  3-0
5 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3

Κορασίδων

Α΄Ομιλος

α/α
Γήπεδα / Ώρα
Αγώνας
Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 3-0
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 0-3
3 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 3-0



Β΄Ομιλος

α/α
Γήπεδα / Ώρα
Αγώνας
Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00   ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 0-3
2 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3-2
3 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
3-0

Γ΄Ομιλος

α/α
Γήπεδα / Ώρα
Αγώνας
Αποτέλεσμα
1
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
0-3
2 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 17:00    ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ  –  ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-3
3 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00  ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-1
4 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3
5 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3-0

Κυριακή 3/12/2017

Εφήβων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
2 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  Αλλαγή ημέρας
3 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-0

Νεανίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
1-3
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
3 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ –  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-3


Παγκορασίδων

Α΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00  ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
3-2
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΣ  ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
3 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
4 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0-3

Β΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00  ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
0-3
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3-1
3 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-3
4 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
0-3

Γ ΄Ομιλος
    

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 3-0
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00  ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:30 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3-0
4 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  12:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  –   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ    0-3
5 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00   ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  3-0

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 10:00
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
0-3

This entry was posted on Κυριακή, Δεκέμβριος 3rd, 2017 at 23:35 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΒΟΛΕΪ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply