Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στη Λάρισα: Πρώτη στο μήκος η Γρεβενιώτισσα Ελένη Κουτσαλιάρη με 6.03μ. (video)

30 Ιουλίου, 2017 by Χρήστος Μίμης

Η Ελένη Κουτσαλιάρη βρήκε το καλό άλμα και με 6,03 μ. κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο μήκος, εκεί όπου η Ιωάννα Ιωάννου ήταν δεύτερη με 5,93 μ. και η Χριστιάνα Μάρκου τρίτη με 5,92 μέτρα

Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών και Γυναικών – Κ23- που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο στην Λάρισα, η Αθλήτρια του Γυμναστικού Συλλόγου Γρεβενών,  Ελένη Κουτσαλιάρη, (σε μεγαλύτερη κατηγορία απ αυτή που αγωνιζόταν μέχρι τώρα), κατέκτησε στον τελικό του μήκους την πρώτη θέση με άλμα στα 6.03 μ.

Δείτε τους αγώνες:

This entry was posted on Κυριακή, 30 Ιουλίου, 2017 at 22:02 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΓΡΕΒΕΝΑ, ΣΤΙΒΟΣ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.