keraynos-%ce%ba%ce%b5%cf%81%ce%b1%cf%85%ce%bd%ce%bf%cf%82-2016-17-%cf%80%ce%b1%ce%b9%ce%b4%ce%b5%cf%82Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 12-11-2016 και ώρα 18,00΄ στο κλειστό των Γρεβενών, το 2o παιχνίδι του Β΄. γύρου, για τον Α΄. όμιλο του πρωταθλήματος παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.
Συνεχίζοντας τις πολύ καλές εμφανίσεις της η ομάδα του «ΚΕΡΑΥΝΟΥ», κέρδισε εύκολα την ομάδα του Τσοτυλίου με σκορ 111 – 31.
Οι παίδες της ομάδας των Γρεβενών πήραν διαφορά ασφαλείας από το 1o δεκάλεπτο, και έδωσαν την ευκαιρία στον Βασίλη ΜΠΑΤΣΙΛΑ, να χρησιμοποιήσει όλους του παίχτες της 12άδας σχεδόν από είκοσι λεπτά τον καθένα.

«ΚΕΡΑΥΝΟΣ» Αγίου Γεωργίου Γρεβενών (Βασίλης ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ):
ΤΣΟΥΚΑΣ Θανάσης, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γιάννης, ΓΚΟΛΙΑΣ Αποστόλης, ΒΑΣΔΑΡΗΣ Θάνος, ΤΑΜΠΑΚΑΚΟΣ Δημήτρης, ΔΑΔΑΛΗΣ Βασίλης, ΠΑΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Γιάννης, ΠΟΡΑΒΟΣ Γιώργος, ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ Βαλάντης, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Παναγιώτης, ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Ορέστης, και ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ Αποστόλης.