Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

Grevena TV || Η τελετή βράβευσης τῶν πρωτευσάντων μαθητῶν του Νομού Γρεβενών – 30-1-2018 (εικόνες +video) – Δείτε ΟΛΑ τα ονόματα

Ιανουάριος 30th, 2018 by Χρήστος Μίμης

Την Τρίτη 30-1-2018, ημέρα εορτής των Τριών Ιεραρχών, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβὶδ ιερούργησε στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Ευαγγελιστρίας Γρεβενών όπου παρέστησαν οι σημαιοφόροι των σχολείων της πόλεως των Γρεβενών καθώς και πλήθος μαθητών και εκπαιδευτικών.

Κατόπιν ο Σεβασμιώτατος, ως Πρόεδρος των Κοινωφελών Ιδρυμάτων «Κωνσταντίνου & Μαργαρίτη Βρέντζιου», «Νικολάου & Κούκας Κωνσταντινίδη», προέστη στὴν τελετὴ βραβεύσεως των πρωτευσάντων μαθητών κάθε τάξεως των Δημοτικών Σχολείων και των Γυμνασίων και των Λυκείων του Νομού Γρεβενών, σχολικού έτους 2016-2017, στὸ ανακαινισμένο Πνευματικὸ Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών.

Παρουσία των τοπικών αρχών, στην κατάμεστη αίθουσα από γονείς και παιδιά, προλογίσαντος του Γεν. Αρχιερατικού π. Ευστάθιου Στέφου, βραβευτήκαν 41 μαθητές της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με το ποσό των 250 ευρώ και 24 μαθητές Δημοτικών Σχολείων με το ποσό των 200 ευρώ.


ΙΔΡΥΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ –

ΚΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016 -2017

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1.        ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ’ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
2.        ΓΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε’ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
3.        ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ’ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
4.        ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε’ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
5.        ΤΖΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ’ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
6.        ΜΕΝΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε’ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
7.        ΤΣΑΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ’ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
8.        ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε’ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
9.        ΠΗΓΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ’ 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
10.     ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε’ 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
11.     ΔΟΓΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ’ 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
12.     ΛΙΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε’ 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
13.     ΝΤΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ’ 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
14.     ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε’ 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
15.     ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
16.     ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΙΔΡΥΜΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ  ΒΡΕΝΤΖΙΟΥ

 

 
 

ΣΧΟΛΙΚΟ

ΕΤΟΣ

2016 -2017

 

ΟΝΟΜΑΤ-ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1.        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α’ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
2.        ΔΟΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
3.        ΝΤΕΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ’ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
4.        ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α’ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
5.        ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
6.        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ’ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
7.        ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
8.        ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
9.        ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
10.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
11.     ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
12.     ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
13.     ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
14.     ΛΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α’ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
15.     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β’ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
16.     ΜΗΤΣΑΛΟΥ ΟΛΓΑ- ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ’ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
17.     ΤΖΗΜΑ ΧΑΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α’ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
18.     ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
19.     ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ’ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
20.     ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α’ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
21.     ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β’ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
22.     ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ’ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
23.     ΝΤΕΡΜΥΣΙ ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΓΚΡΑΜΟΣ Α’ ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
24.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
25.     ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
26.     ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α’ ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
27.     ΧΥΣΕΝ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΒΑΓΓΕΛ Β’ ΕΠΑΛ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

28.     ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γ’ ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
29.     ΓΚΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α’ ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
30.     ΞΥΓΙΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
31.     ΡΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
32.     ΤΣΙΟΤΙΚΑ ΠΙΠΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
33.     ΓΚΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
34.     ΣΑΜΣΟΥΤΝΤΙΝΟΒΑ ΦΙΡΟΥΖΑ ΜΠΑΧΡΟΜ Γ’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
35.     ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΒΑΪΟΣ Δ’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
36.     ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
37.     ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
38.     ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
39.     ΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Β1 ΕΞΑΜ ΔΙΕΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
40.     ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ1 ΕΞΑΜ ΔΙΕΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
41.     ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1 ΕΞΑΜ ΔΙΕΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΤΑΣΤΑΣΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΧΩΡΙΩΝ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ –  Ε’ ΤΑΞΗ ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ – ΣΤ’ ΤΑΞΗ ΚΙΒΩΤΟΥ
ΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ε’ ΤΑΞΗ ΚΡΑΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΣΤ’ ΤΑΞΗ ΚΡΑΝΙΑΣ
ΓΟΥΜΑΤΗ ΜΕΡΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ε’ ΤΑΞΗ ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΑΚΑΦΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ – ΣΤ΄ ΤΑΞΗ ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – Ε’ ΤΑΞΗ KAPΠΕΡΟΥ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΣΤ’ ΤΑΞΗ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΣΥΝΟΛΟ:

 

 

Δείτε πολλές εικόνες στον ΑΕΤΟ


Αποκτήστε τις φωτογραφίες που σας ενδιαφέρουν από το Φώτο-Κωνσταντής

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Posted by Star fm 93,3 Grevena TV on Dienstag, 30. Januar 2018

Star-fm.gr: Θυμηθείτε την περσινή τελετή

This entry was posted on Τρίτη, Ιανουάριος 30th, 2018 at 13:28 and is filed under ΓΡΕΒΕΝΑ, ΕΚΔΗΛΩΣΗ, ΠΑΙΔΕΙΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply