Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

ΕΣΠΕΜ Οι αγώνες βόλεϊ του Σαββατοκύριακου

Ιανουάριος 26th, 2018 by Χρήστος Μίμης

Σάββατο 27/01/2018

Β΄ Εθνική Ανδρών 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
2 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  –  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – 
4 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



Κορασίδων

Α΄ Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ1
2 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1  – ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ


Β΄ Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 14:00   ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00   ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
3 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
4 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ



  Γ΄ Ομιλος     

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00  ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ  ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ– ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ



Β΄ Εθνική Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00  ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Κυριακή 28/01/2018

Β΄ Εθνική Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 
3 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ



Τοπική Κατηγορία  Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 
2 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 
3 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Παίδων

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00  ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ– ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ



Παγκορασίδων

Α΄ Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  – ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΜEΛΙΚΗΣ
3 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
4 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 


Β΄ Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 
2 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 
3 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00  ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 



  Γ΄ Ομιλος     

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 
2 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ   
3 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΓΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
4 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 13:00 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ –  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
5 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11:00   ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ –  ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 

Ανδρών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

 

This entry was posted on Παρασκευή, Ιανουάριος 26th, 2018 at 10:46 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΒΟΛΕΪ, ΓΡΕΒΕΝΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply