Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

ΕΣΠΕΜ: Οι αγώνες βόλεϊ του Σαββατοκύριακου

Ιανουάριος 20th, 2018 by Χρήστος Μίμης


Δείτε αναλυτικά:

Σάββατο 20/01/2018

Β Εθνική Ανδρών


α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
4 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 
5 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ


Κορασίδων

Α΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ1
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
2 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 


Β΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00   ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
3 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 


  
Γ ΄Ομιλος     

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ   
3 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 
4 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ



Κυριακή 14/01/2018

Β Εθνική Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
2 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17:30
 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00  ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  



Τοπική Κατηγορία  Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

3 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 19:00 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 

 

Παίδων

 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
2 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ  14:00   ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ



Παγκορασίδων

Α΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
2 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 14:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
3 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗ 12:00 ΓΑΣ ΜΛΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Β΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 11:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  – ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00   ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ –  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
3 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 10:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 10:00  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ


  
Γ ΄Ομιλος     

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –  ΓΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
4 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00   ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  –  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
5 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ –  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

 

Κορασίδων

 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:30 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00   ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ

 

This entry was posted on Σάββατο, Ιανουάριος 20th, 2018 at 07:14 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΒΟΛΕΪ, ΓΡΕΒΕΝΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply