Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

ΕΣΠΕΜ: Οι αγώνες βόλεϊ του Σαββατοκύριακου

Ιανουάριος 12th, 2018 by Χρήστος Μίμης

Δείτε αναλυτικά:

Σάββατο 13/01/2018
Β Εθνική Ανδρών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΦΣ ΑΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00  ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
5 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ


Κορασίδων


Α΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
2 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ
3 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
4 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 – ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


Β΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00   ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 
4 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ


  
Γ ΄Ομιλος     

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΓΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ –  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00  ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  15:00    ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ



Κυριακή 14/01/2018

Β Εθνική Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00  ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  – ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ



Τοπική Κατηγορία  Γυναικών

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 
2 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
3 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00  ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

Παίδων

 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00 ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ



Παγκορασίδων

Α΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00   ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1


Β΄Ομιλος 

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ  – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 
2 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00  ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
4 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ



  
Γ ΄Ομιλος     

α/α
Γήπεδο / Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00 ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
3 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ   –  ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
4 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ –  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 
5 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 


This entry was posted on Παρασκευή, Ιανουάριος 12th, 2018 at 10:43 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΒΟΛΕΪ, ΓΡΕΒΕΝΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply