Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

Γ’ Εθνική Μπάσκετ: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της νέας χρόνιας για τις ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας

Σεπτέμβριος 18th, 2016 by Σταματίνα

ufh6mvz

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Μπάσκετ των Ανδρών για το 2016-2017.

Οι ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας θα αγωνισθούν στον 3ο Όμιλο.

Διόσκουροι Κοζάνης, Γ.Σ. Ελίμειας, Αριστοτέλης Φλώρινας και Πρωτέας Γρεβενών είναι οι τέσσερις ομάδες που αντιπροσωπεύουν την Δυτική Μακεδονία.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της χρονιάς:

Γ’ Εθνική Μπάσκετ Ανδρών (3ος Όμιλος) 2016-2017
1η Αγωνιστική (16/10/16)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2η Αγωνιστική (23/10/16)
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
3η Αγωνιστική (30/10/16)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
4η Αγωνιστική (06/11/16)
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
5η Αγωνιστική (13/11/16)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6η Αγωνιστική (20/11/16)
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
7η Αγωνιστική (27/11/16)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
8η Αγωνιστική  (04/12/16)
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9η Αγωνιστική (11/12/16)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
10η Αγωνιστική (18/12/16)
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
11η Αγωνιστική (08/01/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
12η Αγωνιστική (15/01/17)
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
13η Αγωνιστική  (22/01/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
14η Αγωνιστική (29/01/17)
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
15η Αγωνιστική (05/02/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
16η Αγωνιστική (12/02/17)
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
17η Αγωνιστική (19/02/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
18η Αγωνιστική (05/03/17)
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
19η Αγωνιστική (12/03/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20η Αγωνιστική (19/03/17)
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
21η Αγωνιστική (2/04/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
22η Αγωνιστική (09/04/17)
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
23η Αγωνιστική (30/04/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
24η Αγωνιστική (07/05/17)
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
25η Αγωνιστική (14/05/17)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ  ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
26η Αγωνιστική (21/05/17)
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ  ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ  ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ  ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

top-sport


loading…

This entry was posted on Κυριακή, Σεπτέμβριος 18th, 2016 at 19:11 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΜΠΑΣΚΕΤ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply