Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

Αχίλλεια 2016 σήμερα στο ΔΑΚ Γρεβενών – Δείτε το πρόγραμμα και τις συμμετοχές (ονόματα)

Μάιος 25th, 2016 by Χρήστος Μίμης

afisa 2Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δυτικής Μακεδονίας, σε συνεργασία με το Δήμο Γρεβενών, τον Γυμναστικό Σύλλογο Γρεβενών και την Γυμναστική Ένωση Γρεβενών, διοργανώνουν σήμερα Τετάρτη 25 Μαΐου, τους αγώνες στίβου

«ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2016» Ανδρών- Εφήβων- Παίδων-Γυναικών- Νεανίδων- Κορασίδων- Παμπαίδων- Παγκορασίδων Α΄- Β΄ & ΜΙΝΙ κατηγοριών, οι οποίοι θα διεξαχθούν, στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Γρεβενών.

Τα αγωνίσματα που θα διεξαχθούν είναι:
ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ, 100 μ. – 200 μ. – 800 μ. – ΜΗΚΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 100 μ. – 200 μ. – 800 μ. – ΜΗΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ 80 μ. – 150 μ. – 1000 μ. – 4 Χ 80 μ. – ΜΗΚΟΣ – ΥΨΟΣ – ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 80 μ. – 150 μ. – 1000 μ. – 4 Χ 80 μ. – ΜΗΚΟΣ – ΥΨΟΣ – ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ 60 μ. – 150 μ. – 4 Χ 60 μ. – ΥΨΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ 50 μ. – 1000 μ. – 8 Χ 50 μ. – ΜΗΚΟΣ
ΜΑΘΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 50 μ. – 1000 μ. – 8 Χ 50 μ. – ΜΗΚΟΣ

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων:

ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2016 ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΜΑΪΟΥ 2016
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
16:00 50 μ. Α ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ Α – Κ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
16:10 50 μ. Κ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
16:20 1000 μ. Α ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
16:30 1000 μ. Κ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
16:40 50 μ. ΠΠ ΜΙΝΙ
16:50 50 μ. ΠΚ ΜΙΝΙ
17:00 60 μ. ΠΠ Β΄ ΜΗΚΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ – ΥΨΟΣ ΠΚ Α΄ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠ Α΄
17:10 60 μ. ΠΚ Β΄
17:20 80 μ. ΠΠ Α΄
17:30 80 μ. ΠΚ Α΄
17:40 100 μ. Α-Ε-Π
17:50 100 μ. Γ-Ν-Κ ΜΗΚΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ
18:00 150 μ. ΠΠ Α΄ – Β΄ ΥΨΟΣ ΠΠ Α΄ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚ Α΄
18:10 150 μ. ΠΚ Α΄ – Β΄
18:20 800 μ. Α-Ε-Π
18:30 800 μ. Γ-Ν-Κ
18:40 200 μ. Α-Ε-Π ΜΗΚΟΣ Α-Ε-Π-ΠΠ Α΄
18:50 200 μ. Γ-Ν-Κ
19:00 1000 μ. ΠΠ Α΄ – ΜΙΝΙ
19:10 1000 μ. ΠΚ Α΄ – ΜΙΝΙ
19:20 1000 μ. ΠΚ Α΄
19:30 4 Χ 60 μ. ΠΠ Β΄
19:40 4 Χ 60 μ. ΠΚ Β΄ ΜΗΚΟΣ Γ-Ν-Κ-ΠΚ Α΄
19:50 4 Χ 80 μ. ΠΠ Α΄
20:00 4 Χ 80 μ. ΠΚ Α΄
20:10 8 Χ 50 μ. ΠΠ ΜΙΝΙ – Α ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
20:20 8 Χ 50 μ. ΠΚ ΜΙΝΙ – Κ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ

Οριστικοποιήθηκαν οι συμμετοχές στα Αχίλλεια 2016. Πάνω από 200 αθλητές και αθλήτριες από 17 σωματεία όλης της χώρας θα είναι παρόντες στο σημερινό ραντεβού, κάνοντας τη συνάντηση αυτή σημείο αναφοράς για την πόλη και τον κλασσικό αθλητισμό.
Τα Γρεβενά μπαίνουν για τα καλά στο χάρτη του στίβου και υπόσχονται θεαματικούς αγώνες και υψηλές επιδόσεις!!!
Δείτε τις συμμετοχές:
ΛΙΣΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΣΤΑ ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2016 (Με έντονα γράμματα οι συμμετοχές από τα Γρεβενά)

100 μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
1 30 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2 57 ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 331235 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 416 ΧΑΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 309960 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
4 408 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 338786 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 60 ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΚΡΕΩΝ 1999 333544 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 42 ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 286375 ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
7 418 ΧΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 332495 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
8 404 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 331368 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
9 55 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 306019 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

200 μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
1 30 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2 33 ΚΑΡΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 358030 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 22 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 293489 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
4 35 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 353847 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
5 417 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2000 331366 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
6 57 ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 331235 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 416 ΧΑΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 309960 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
8 404 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 331368 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
9 55 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 306019 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

800 μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
1 410 ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 358792 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
2 59 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 342066 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 53 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 270188 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 58 ΝΤΑΒΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 323048 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
5 34 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 340132 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
6 45 ΛΙΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 349096 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
7 22 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 293489 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝΕΦΗΒΩΝΠΑΙΔΩΝΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 51 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 405 ΣΒΩΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1998 338785 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 21 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1999 309554 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 32 ΚΑΝΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1989 328773 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 408 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 338786 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 43 ΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 329584 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ
7 406 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 359911 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ

80 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
1 43 ΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 329584 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ

150 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
1 44 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 333251 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 413 ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 341647 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 36 ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 18 ΒΑΣΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 352536 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
5 406 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 359911 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
6 407 ΣΠΟΝΤΗΣ ΦΩΚΑΣ 2001 359909 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
7 414 ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 359908 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ

1000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΜΙΝΙ
1 20 ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 332378 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 39 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 341935 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 24 ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 2001 345233 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ

4 Χ 80 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
1 36 ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
39 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 341935 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
51 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
403 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ & Β’
1 46 ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 349001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 49 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
3 403 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
1 52 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 341934 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 31 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2001 345104 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

60 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1 56 ΜΠΑΛΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 352903 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 401 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 415 ΧΑΡΙΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 354155 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 25 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 355888 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

150 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1 402 ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 342680 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2 19 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 358017 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 48 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 50 ΜΕΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 355898 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

50 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 29 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 40 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 37 ΚΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 54 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 17 ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2005 350372 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
3 38 ΚΟΡΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 47 ΛΟΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 27 ΖΗΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 28 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 359907 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 23 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 26 ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 354668 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ
3 41 ΚΡΙΘΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 409 ΤΖΑΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 412 ΤΣΕΚΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝΝΕΑΝΙΔΩΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 455 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93
2 419 ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 287191 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 429 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 2000 328465 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 454 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2000 328564 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 462 ΜΠΑΡΓΙΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 349003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 465 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 332325 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
7 469 ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333645 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 488 ΠΑΠΑΤΣΑΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2000 335756 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
9 489 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 337913 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
10 492 ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 350257 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
11 495 ΣΙΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333640 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 83 ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 326318 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
13 100 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 343464 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 455 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93
2 342 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΝΝΑ 1998 322491 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
3 426 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΑΝΝΑ 2000 337969 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
4 40 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΛΟΥΪΖΑ 1999 318182 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 52 ΤΣΙΟΥΜΑΡΑ ΑΝΝΑ 2000 332492 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
6 419 ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 287191 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
7 429 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 2000 328465 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 454 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2000 328564 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9 462 ΜΠΑΡΓΙΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 349003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 469 ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333645 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 495 ΣΙΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333640 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 439 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ 2000 338013 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 444 ΛΙΓΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 332322 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 445 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 332323 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
4 310 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 331928 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
1 346 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 331408 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 382 ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341930 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 384 ΖΑΡΙΦΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 345231 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
4 418 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 420 ΘΕΟΠΙΣΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2004 344398 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 440 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 318930 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7 442 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 335002 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
8 447 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ 2000 319247 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
9 475 ΟΥΛΕΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 343372 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ
10 476 ΠΑΝΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2004 344384 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 498 ΣΤΑΤΣΕΝ ΣΟΝΙΑ 2003 359905 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
12 40 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΛΟΥΪΖΑ 1999 318182 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
13 83 ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 326318 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ

80 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
1 389 ΖΑΧΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 354150 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 443 ΛΕΤΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 338777 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 458 ΜΗΤΣΙΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 329784 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 491 ΠΕΠΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 360672 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 39 ΤΣΙΑΜΕΤΗ ΘΩΜΑΗ 2002 330165 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 46 ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2002 358109 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 57 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 334126 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
1 413 ΖΙΩΓΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 331224 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 438 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 338776 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

150 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 306 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 341 ΒΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 353294 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3 412 ΖΙΟΥΔΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 332601 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
4 425 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001 359917 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
5 437 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 351418 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6 460 ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 359916 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
7 463 ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2001 333247 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 466 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 333306 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 468 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ 2002 354269 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 471 ΝΤΟΝΑΛΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑΛΟΥΙΖΑ 2001 358019 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
11 474 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 354102 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 479 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 322429 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 481 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 338017 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
14 6 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΑ 2002 337904 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
15 44 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 331439 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16 71 ΤΥΠΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 335501 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
17 77 ΦΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 2001 338550 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ

4 Χ 80 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 418 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
463 ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2001 333247 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
474 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 354102 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
57 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 334126 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 382 ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341930 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
438 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 338776 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
443 ΛΕΤΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 338777 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
471 ΝΤΟΝΑΛΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑΛΟΥΙΖΑ 2001 358019 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 341 ΒΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 353294 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
437 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 351418 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
479 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 322429 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
71 ΤΥΠΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 335501 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ & Β
1 125 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2001 339761 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 316 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341669 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 335 ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ 2004 341436 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 371 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 332569 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
5 399 ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 349006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 441 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 354154 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7 459 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2003 349492 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
8 487 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 2004 358020 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 494 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ 2003 338020 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
10 69 ΤΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 340602 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ
11 103 ΨΩΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 342067 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
1 337 ΒΡΑΚΑ ΡΟΥΘ 2002 348999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 449 ΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 332321 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 484 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 354142 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 23 ΤΖΙΩΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 358026 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 56 ΤΣΙΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

60 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1 312 ΒΑΝΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 357997 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 348 ΓΡΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 353815 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
3 350 ΔΗΜΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2004 358018 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 359 ΔΟΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ 2003 354139 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 388 ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 345230 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
6 424 ΘΕΟΧΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2004 360807 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 427 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 353729 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 428 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 346167 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
9 431 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΒΑΪΑ 2004 343365 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
10 432 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 345640 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 433 ΚΑΤΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 358790 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
12 446 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 349098 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
13 450 ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2004 342380 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ
14 453 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 358103 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15 464 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 2004 343470 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
16 470 ΝΤΟΝΑ-ΛΑΪΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 358022 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17 473 ΝΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 353741 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18 486 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 354153 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
19 497 ΣΚΑΠΕΡΑ ΑΘΗΝΑ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
20 499 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 343309 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
21 26 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 358044 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
22 91 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 343469 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
23 101 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 343476 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

50 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 324 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΩ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 347 ΓΟΥΡΝΟΠΑΝΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 434 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 358108 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 452 ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 467 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 358007 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 99 ΧΡΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 358006 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

150 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1 305 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 341469 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
2 349 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
3 357 ΔΗΜΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 451 ΜΑΝΕΚΑ ΑΝΝΑ 2003 353728 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 461 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 341732 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6 472 ΝΤΟΥΛΙΑ ΕΥΗ 2004 359344 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 480 ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 341728 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
8 482 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 354145 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 490 ΠΕΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 343357 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
10 493 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 342770 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
11 498 ΣΤΑΤΣΕΝ ΣΟΝΙΑ 2003 359905 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
12 10 ΤΖΙΜΑ ΑΘΗΝΑ 2003 347706 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
13 34 ΤΣΕΠΕΛΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2003 335440 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 448 ΛΩΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 360796 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 456 ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 343314 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 483 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 496 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 326 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005 345718 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2 345 ΓΕΩΡΓΟΝΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 436 ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 340875 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 457 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 485 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4 Χ 60 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 335 ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ 2004 341436 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
431 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΒΑΪΑ 2004 343365 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
442 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 335002 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
461 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 341732 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
480 ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 341728 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
490 ΠΕΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 343357 ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2 305 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 341469 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
349 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
428 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 346167 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
446 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 349098 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
464 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 2004 343470 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
497 ΣΚΑΠΕΡΑ ΑΘΗΝΑ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
10 ΤΖΙΜΑ ΑΘΗΝΑ 2003 347706 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
91 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 343469 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
101 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 343476 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Αχίλλεια 2016 την Τετάρτη 25 ΜαΪου:

Θεσμός που αναβιώνει, αγώνες που ξυπνούν θύμησες στους παλιότερους και εμπνέουν τους νεότερους, ένα πανηγύρι αθλητικών ιδεωδών και πνεύματος υγιούς συναγωνισμού και αλληλεγγύης.
Σας καλούμε όλους να τιμήσετε με την παρουσία σας τους αγώνες στίβου που συνδιοργανώνουν ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ., ο Δήμος Γρεβενών και οι δύο σύλλογοι στίβου της πόλης Γ.Σ.Γρεβενών και Γ.Ε.Γρεβενών με τη συμπαράσταση της Περιφ.Ενότητας Γρεβενών και της Ιεράς Μητρόπολης Γρεβενών.
Όλοι στο Δ.Α.Κ. Γρεβενών να χειροκροτήσουμε την αθλούμενη νεολαία της πόλης μας!!!

Menelaos Papaioannou

Δείτε την αφίσα:

afisa

loading…

This entry was posted on Τετάρτη, Μάιος 25th, 2016 at 11:44 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΓΡΕΒΕΝΑ, ΕΚΔΗΛΩΣΗ, ΣΤΙΒΟΣ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply