Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Γ’ Εθνική (7η αγωνιστική): Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός – Το πρόγραμμα όλων των ομίλων

Νοέμβριος 9th, 2013 by Χρήστος Μίμης

Οι βαθμολογίες όλων των ομίλων

Γ ΕΘΝΙΚΗΟ Πυρσός  αντιμετωπίζει την Κυριακή στις 15:00 στο ΔΑΚ Γρεβενών την ομάδα του Θεσπρωτού.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013.

Αναλυτικά η 7η αγωνιστική 1ου ομίλου Γ’ Εθνικής (10/11)
15:00 ΠΑΟ Κοσμίου – Εθνικός Αγιονερίου
15:00 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εβρος Σουφλίου
15:00 Ορφέας Ελευθερούπολης – Αρης Ακροποτάμου
15:00 Δόξα Πετρούσας – Πανσερραϊκός
15:00 Μουδανιά – Διγενής Λακκώματος
15:00 Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
15:00 Νέστος Χρυσούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
15:00 Κιλκισιακός – Εθνικός Σιδηροκάστρου

1ος όμιλος Βαθμολογία
1. Πανσερραϊκός 14
————————————————-
2. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 14
3. Διγενής Λακκώματος 11
4. Αγροτικός Αστέρας 11
5. Νέστος Χρυσούπολης 11
6. Άρης Ακροποτάμου 10
7. Έβρος Σουφλίου 10
8. Ηρακλής Αμπελοκήπων 9
————————————————-
9. Κιλκισιακός 8
10. Εθνικός Σιδηροκάστρου 7
11. Π.Ο. Μουδανιών 7
12. Δόξα Πετρούσας 6
13. Εθνικός Αγιονερίου 5
14. Ορφέας Ελευθερούπολης 3
15. Μακεδονικός 2
16. ΠΑΟ Κοσμίου 1

Αναλυτικά η 7η αγωνιστική 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής (10/11)
15:00 Πυρσός Γρεβενών-Θεσπρωτός
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕΛ
15:00 Κάστορας-Εθνικός Φιλιππιάδας
15:00 Κοζάνη-Καμπανιακός
15:00 Πρέβεζα-Όλυμπος Κέρκυρας
Δόξα Πενταλόφου-Τηλυκράτης (3-0 α.α)
15:00 Κεραυνός Θεσπρωτικού-Καστοριά
15:00 Δόξα Κρανούλας-Οδυσσέας Κορδελιού

Η βαθμολογία (6 αγώνες)
1. ΑΕΛ 18
————————————————-
2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 13
3. Κοζάνη 13
4. Οδυσσέας Κορδελιού 13
5. Πυρσός Γρεβενών 12
6. Καστοριά 10
7. Δόξα Πενταλόφου 10
8. Εθνικός Φιλιππιάδας 8
————————————————-
9. Καμπανιακός 8
10. Θεσπρωτός 8
11. Όλυμπος Κέρκυρας 7
12. Κεραυνός Θεσπρωτικού 6
13. Δόξα Κρανούλας 5
14. Κάστορας 2
15. Πρέβεζα 1
16. Τηλυκράτης Λευκάδας –
Αναλυτικά η 7η αγωνιστική 3ου ομίλου Γ’ Εθνικής (10/11)
15:00 Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
15:00 Κύμη – Πυργετός
15:00 Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
15:00 ΑΟ Καρδίτσας – Αχιλλέας Δομοκού
15:00 Ένωση Αποστόλου Παύλου – Μαχητής Τερψιθέας
15:00 Λαμία – Αμπελωνιακός
15:00 Δωτιέας Αγιάς – Νάουσα3ος όμιλος Βαθμολογία
1.Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 13
2.Λαμία 13
3.Ένωση Αποστόλου Παύλου 12
4.Τρίκαλα 11
5.Κύμης ΑΟ 11
6.Λευκάδια Νάουσας 10
7.Δωτιέας Αγιάς 10
8.Αχιλλέας Δομοκού 7
————————————————-
9. Ρήγας Φεραίος 7
10.Μαχητής Τερψιθέας 6
11.Νάουσα 5
12.Αμπελωνιακός 5
13.ΑΟ Χαλκίδας 1
14.ΑΟ Καρδίτσας 1
15.Πυργετός 0Αναλυτικά η 7η αγωνιστική 4ου ομίλου Γ’ Εθνικής (10/11)
15:00 Κόρινθος – Δόξα Νέας Μανωλάδας
15:00 Μεσσηνιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης
15:00 ΑΕ Μεσολογγίου – Αχαϊκή
15:00 Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας
15:00 Πανναυπλιακός – Παναργειακός
15:00 Ατρόμητος Αχαΐας – Καλαμάτα
15:00 Εθνικός Σαγέικων – Αρης Αιτωλικού
15:00 ΠΑΟ Βάρδας – ΠΦΟ Πανόπουλου
4ος όμιλος Βαθμολογία
1. Παναργειακός 16
————————————————-
2. Αχαϊκή 13
3. ΑΕ Ερμιονίδας 13
4. ΑΕ Καραϊσκάκης 13
5. Παναρκαδικός 11
6. Κόρινθος 9
7. ΑΕ Μεσολογγίου 9
8. Ατρόμητος Αχαΐας 9
————————————————-
9. Μεσσηνιακός 8
10. ΠΑΟ Βάρδας 7
11. Καλαμάτα 7
12. Δόξα Ν. Μανωλάδας 5
13. Πανναυπλιακός 4
14. Άρης Αιτωλικού 4
15. Εθνικός Σαγέικων 4
16. ΠΦΟ Πανοπούλου 1
Αναλυτικά η 7η αγωνιστική 5ου ομίλου Γ’ Εθνικής (10/11)
11:00 Μύκονος – Ρούβας
15:00 Εθνικός Αστέρας – Ολυμπιακός Λαυρίου
15:00 Πεύκη – Τράχωνες
15:00 Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
15:00 Πανελευσινιακός – Κισσαμικός
15:00 Γιούχτας – Προοδευτική
15:00 Ιωνικός – Νέα Ιωνία5ος όμιλος Βαθμολογία
1. Τράχωνες 14
————————————————-
2. Ιωνικός 12
3. Πανελευσινιακός 12
4. Κισσαμικός 11
5. Ατρόμητος Πειραιά 9
6. Ατσαλένιος 7
7. Ρούβας  7
8. Πεύκη 6
————————————————-
9. Μύκονος 5
10. Νέας Ιωνία 5
11. Γιούχτας 5
12. Δόξα Βύρωνα 5
13. Προοδευτική 3
14. Εθνικός Αστέρας 0
15. Ολυμπιακός Λαυρίου 0Αναλυτικά η 7η αγωνιστική 6ου ομίλου Γ’ Εθνικής (10/11)
15:00 Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Περιστερίου
15:00 Κηφισιά – Αστέρας Βάρης
15:00 Αγιος Νικόλαος – Θύελλα Ραφήνας
15:00 Αιγάλεω – ΠΑΟ Κρουσσώνα
15:00 Ηρόδοτος – Μανδραϊκός
15:00 Περαμαϊκός – Ηλυσιακός
15:00 Τριγλία Ραφήνας – Πανναξιακός6ος όμιλος Βαθμολογία
1. ΑΕΚ 13
————————————————-
2. Μανδραϊκός 11
3. Τριγλία Ραφήνας 10
4. Ηρόδοτος 9
5. Ηλυσιακός 9
6. Πανναξιακός 8
7. Αιγάλεω 7
8. Αστέρας Βάρης 7
————————————————-
9. Κηφισιά 7
10. Περαμαϊκός 6
11. Άγιος Νικόλαος 5
12. Ερμής Ζωνιανών 5
13. ΠΑΟ Κρουσσώνα 4
14. Θύελλα Ραφήνας 3
15. ΑΟ Περιστερίου 2

This entry was posted on Σάββατο, Νοέμβριος 9th, 2013 at 15:04 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, Γ + Δ Εθνική. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply