Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Τα αποτελέσματα του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Παίδων και Κορασίδων στα Ιωάννινα

Απρίλιος 17th, 2013 by Χρήστος Μίμης

Μέσα στην πρώτη δεκάδα τερμάτισαν οι αθλητές των Γρεβενών
Με τη συμμετοχή περίπου 400 αθλητών/τριών έγινε το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων- Κορασίδων που διοργάνωσε η ΕAΣ ΣΕΓΑΣ Ηπείρου (3ος όμιλος), στο Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων «Ζωσιμάδες» στις 13 Απριλίου 2013. Στους αγώνες πήραν μέρος αθλητές από είκοσι οκτώ (28) σωματεία των ΕΑΣ Δυτικής Μακεδονίας, Ηπείρου και ΤΕ Κέρκυρας.

Σπουδαίες εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι παίδες και οι κορασίδες των ομάδων της ΠΕ Γρεβενών στους συγκεκριμένους αγώνες.

Στην 9η θέση της Γενικής κατάταξης (ανάμεσα σε 28 συλλόγους), τερμάτισαν ο ΓΣ Γρεβενών και ο ΓΣ Δεσκάτης Γρεβενών. Μία μόλις θέση πιο χαμηλά η ΓΕ Γρεβενών.
Δείτε αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ 13 / 04 / 2013
100 Μ ΠΑΙΔΩΝ
11΄΄54 – 12΄΄64
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΕΤΣΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 11΄΄19 11
2 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11΄΄50 9
3 ΜΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11΄΄59 8
4 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11΄΄66 7
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11΄΄77 6
6 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11΄΄78 5
7 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11΄΄83 4
8 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 11΄΄85 3
9 ΝΤΟΤΗΣ ΚΩΝ ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11΄΄99 2
10 ΞΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 11΄95 1
11 ΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 12΄΄03 1
12 ΤΑΦΑΪ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 12΄΄09 1
13 ΓΡΙΒΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12΄΄10 1
14 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12΄΄12 1
15 ΤΣΑΝΙ  ΝΤΕΝΙΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 12΄΄26 1
16 ΓΕΩΡΓΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12΄΄39 1
17 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12΄΄40 1
18 ΦΑΡΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 12΄΄58 1
19 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 12΄΄59 1
20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12΄΄63 1
21 ΝΙΚΟΛΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 12΄΄66
22 ΑΖΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Φ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 12΄΄70
23 ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12΄΄73
24 ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΚΡΕΩΝ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12΄΄86
25 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 12΄΄93
26 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12΄΄94
27 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12΄΄94
28 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13΄΄09
29 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13΄΄16
30 ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 13΄΄22
31 ΔΟΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΆΟΣ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13΄΄26
32 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13΄΄38
33 ΡΑΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13΄΄58
34 ΣΙΑΡΑΒΑΣ  ΠΕΡΙΛΚΗΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13΄΄79
35 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14΄΄34
36 ΡΙΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14΄47
200Μ ΠΑΙΔΩΝ
23΄΄44 – 26΄΄14
1 ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 22΄΄53 11
2 ΛΕΤΣΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 22΄΄85 9
3 ΑΤΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 23΄΄47 8
4 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 23΄΄62 7
5 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23΄΄66 6
6 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 23΄΄67 5
7 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23΄΄70 4
8 ΜΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 24΄΄04 3
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 24΄΄14 2
10 ΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 24΄΄28 1
11 ΠΑΣΧΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 24΄΄54 1
12 ΙΓΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 24΄΄74 1
13 ΝΤΟΝΤΗΣ ΚΩΝ ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 24΄΄87 1
14 ΓΕΙΤΟΝΑΣ  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24΄΄88 1
15 ΜΗΤΚΑΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 24΄΄99 1
16 ΞΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 25΄΄00 1
17 ΠΛΙΑΚΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25΄΄17 1
18 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 25΄΄19 1
19 ΒΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 25΄΄33 1
20 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ   ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 25΄΄65 1
21 ΤΑΤΣΗΣ  ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 25΄΄67 1
22 ΛΟΥΚΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25΄΄80 1
23 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 25΄79 1
24 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 26΄΄09 1
25 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26΄΄27
26 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26΄΄44
27 ΚΑΛΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26΄΄59
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 26΄΄80
29 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27΄΄21
30 ΡΑΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 27΄΄58
31 ΣΙΑΡΑΒΑΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28΄΄45
32 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚ
400Μ ΠΑΙΔΩΝ
52΄΄64 – 58΄΄94
1 ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 49΄΄39 11
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 52΄΄33 9
3 ΠΡΕΤΣΙ ΦΡΑΝΤΣΙΕΣΕ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 55΄΄12 8
4 ΜΗΤΚΑΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 55΄΄42 7
5 ΒΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 55΄΄62 6
6 ΓΕΙΤΟΝΑΣ  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 55΄΄69 5
7 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 56΄΄27 4
8 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 56΄΄49 3
9 ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 56΄΄95 2
10 ΚΟΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 57΄΄51 1
11 ΛΟΥΚΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 57΄΄56 1
12 ΚΟΝΤΟΔΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 57΄΄74 1
13 ΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 57΄΄96 1
14 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 58΄΄20 1
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 59΄΄41
16 ΚΑΛΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 60΄΄32
17 ΜΑΛΙΚΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 60΄΄33
18 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 60΄΄82
19 ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 61΄΄11
20 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 61΄΄59
800Μ ΠΑΙΔΩΝ
2΄02΄΄54 – 2΄16΄΄14
1 ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2΄09΄΄13 3
2 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  ΚΟΖΑΝΗΣ 2΄13΄΄84 1
3 ΝΤΑΒΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2΄16΄΄59
4 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2΄17΄΄66
5 ΒΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 2΄18΄΄60
6 ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 2΄24΄΄55
7 ΝΙΚΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 2΄28΄΄91
1500Μ ΠΑΙΔΩΝ
4΄18΄΄14 – 4΄50΄΄14
1 ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 4΄36΄΄98 2
2 ΚΟΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 4΄51΄΄62
3 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5΄09΄΄45
4 ΓΡΙΔΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5΄19΄΄57
3.000 Μ  ΠΑΙΔΩΝ
9΄35΄΄14 – 10΄25΄΄14
1 ΓΚΙΝΗ  ΕΝΕΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10΄08΄΄33 2
2 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 10΄47΄΄61
3 ΘΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11΄19΄΄67
4 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ ΕΓΚ
110Μ ΕΜΠ  ΠΑΙΔΩΝ
16΄΄84 – 18΄΄74
1 ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 16΄΄01 11
2 ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 16΄΄57 9
3 ΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 16΄΄70 8
4 ΒΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 17΄΄99 3
5 ΓΥΛΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 18΄΄09 2
6 ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 18΄΄43 1
7 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 21΄΄87
400Μ ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
60΄΄64 – 65΄΄84
1 ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 58΄΄73 11
2 ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1΄00΄΄42 9
2.000 Μ  Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ
6΄52΄΄14 – 7΄53΄΄14
1 ΓΚΙΝΗ  ΕΝΕΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6΄46΄΄91 11
4Χ100Μ ΠΑΙΔΩΝ
46΄΄14 – 50΄΄74
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46΄΄94 8
2 48΄΄02 4
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 49΄΄86 2
4Χ400Μ ΠΑΙΔΩΝ
3΄44΄΄04 – 4΄01΄΄74
1 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 3΄39΄΄72 22
2 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 3΄43΄΄09 18
3
ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
6.45 – 5.40
1 ΑΤΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 6.81 11
2 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.28 8
3 ΤΑΦΑΪ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 6.27 7
4 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 6.20 6
5 ΑΛΕΞΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.04 5
6 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 6.01 4
7 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ   ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.97 3
8 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 5.72 2
9 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 5.52 1
10 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.38
11 ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΚΡΕΩΝ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.31
12 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.25
13 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5.20
14 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 5.13
15 ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5.09
16 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.02
17 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 4.91
18 ΤΑΦΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4.87
19 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4.75
20 ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4.61
21 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4.60
22 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 4.38
23 ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 4.13
24 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3.78
25 ΔΟΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΆΟΣ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.89
26 ΑΖΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Φ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ Α
27 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1.85 – 1.65
1 ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1.85 11
2 ΣΥΝΤΩΣΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.80 4
3 ΧΥΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1.75 3
4 ΡΕΒΕΝΚΟ ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1.75 2
5 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1.70 1
6 ΙΒΑΝΩΦ ΙΒΑΝ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1.40
7 ΤΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α
8 ΜΑΓΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ Α
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
13.20 – 11.55
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.35 11
2 ΑΛΕΞΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.95 6
3 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 12.74 5
4 ΦΙΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.25 4
5 ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.85 3
6 ΝΤΙΝΟΛΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 11.78 2
7 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.63 1
8 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 11.18
9 ΖΑΛΟΥΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 10.90
10 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ Α
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
3.70 – 3.00
1 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 3.60 2
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
14.30 – 10.90
1 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΜΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 15.66 11
2 ΛΑΔΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.23 9
3 ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 14.00 8
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 13.53 7
5 ΔΙΓΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12.45 6
6 ΧΑΣΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.77 5
7 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.58 4
8 ΔΕΜΙΣΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 11.35 3
9 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.16 2
10 ΚΟΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.01 1
11 ΜΟΥΛΕΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10.39
12 ΜΠΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 10.15
13 ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 10.09
14 ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 08.40
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
42.00 – 29.00
1 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΜΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 39.85 9
2 ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 37.10 7
3 ΛΑΔΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 34.48 6
4 ΔΙΓΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 33.83 5
5 ΧΑΣΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 32.20 4
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 31.31 3
7 ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 30.26 2
8 ΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 30.10 1
9 ΔΕΜΙΣΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 24.81
10 ΧΙΣΙ ΕΛΙΝΤΟΝ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 21.37
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
48.00 – 33.50
1 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 51.17 11
2 ΓΑΛΛΙΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45.18 5
3 ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 44.03 4
4 ΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 42.28 3
5 ΧΑΡΙΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 40.40 2
6 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 39.90 1
7 ΧΙΣΙ ΕΛΙΝΤΟΝ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 31.83
8 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 29.63
9 ΑΣΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 28.60
10 ΜΕΦΣΟΥΤ-ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 28.57
11 ΓΟΥΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 28.25
12 ΜΕΣΣΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 27.43
ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
47.00 – 35.00
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ
5 Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ
6 Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
8 Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ
10 Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ
11 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
12 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
14 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ
15 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
16 ΣΚΑ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
17 ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ
18 Ο.Κ.Α. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
19 ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
20 ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
21 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
22 Γ.Ο ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
23 Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ
24 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
25 Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
26 Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
27 Α.Ο ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ
28 ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ Α.Σ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20 / 04 / 2013
100 Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
12΄΄84 – 14΄΄64
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΑΦΑ  ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12΄΄75 11
2 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12΄΄90 9
3 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 12΄΄99 8
4 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13΄΄06 7
5 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13΄΄09 6
6 ΓΙΩΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13΄΄25 5
7 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13΄΄46 4
8 ΤΣΟΒΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13΄΄50 3
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 13΄΄56 2
10 ΣΑΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13΄΄61 1
11 ΧΑΤΖΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΛΑΝΤΩ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13΄΄62 1
12 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13΄΄78 1
13 ΤΑΪΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 13΄΄92 1
14 ΣΟΛΩΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 13΄΄98 1
15 ΤΣΙΜΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 14΄΄09 1
16 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14΄΄11 1
17 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΕ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14΄΄16 1
18 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 14΄΄20 1
19 ΤΖΙΤΖΙΛΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 14΄΄31 1
20 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 14΄΄44 1
21 ΤΟΛΟΥΠΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 14΄΄51 1
22 ΚΟΣΜΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14΄΄53 1
23 ΜΠΑΛΤΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14΄΄76
24 ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14΄΄88
25 ΜΟΥΛΙΑ  ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15΄΄04
26 ΤΣΑΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15΄΄12
27 ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 15΄΄36
28 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 21΄΄39
29 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ Α
200 Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
26΄΄84 – 31΄΄04
1 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26΄΄23 11
2 ΤΣΟΒΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 26΄΄32 9
3 ΝΑΚΟΥ  ΕΥΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26΄΄52 8
4 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 26΄΄83 7
5 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27΄΄14 6
6 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27΄΄35 5
7 ΚΑΡΕΤΣΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27΄΄60 4
8 ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 27΄΄73 3
9 ΔΗΜΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 27΄΄91 2
10 ΣΑΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 28΄΄14 1
11 ΣΟΛΩΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 28΄΄37 1
12 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28΄΄44 1
13 ΧΑΤΖΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΛΑΝΤΩ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 28΄΄46 1
14 ΣΑΧΤΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 28΄΄55 1
15 ΧΙΛΜΑΝ ΚΛΟΗ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 28΄΄60 1
16 ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28΄΄65 1
17 ΝΟΥΓΙΑ ΑΝΝΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 29΄΄37 1
18 ΣΤΟΓΙΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 29΄΄59 1
19 ΜΠΑΛΤΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30΄΄77 1
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 30΄΄90 1
21 ΚΟΥΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ. ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 31΄΄12
22 ΚΟΤΣΙΔΑ ΛΥΔΙΑ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 31΄΄40
23 ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 31΄΄78
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 32΄΄02
25 ΤΣΑΤΣΙΩΤΗ ΛΟΥΙΖΑ ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 32΄΄02
26 ΣΙΟΝΤΗ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 34΄΄11
27 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 34΄΄66
400 Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
62΄΄64  –  69΄΄94
1 ΝΑΚΟΥ  ΕΥΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59΄΄64 11
2 ΚΑΡΕΤΣΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1΄00΄΄99 9
3 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1΄01΄΄93 8
4 ΛΑΠΠΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1΄02΄΄68 7
5 ΚΟΝΤΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1΄03΄΄09 6
6 ΜΙΧΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1΄04΄΄21 5
7 ΜΠΑΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1΄04΄΄22 4
8 ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1΄04΄΄88 3
9 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1΄05΄΄05 2
10 ΓΚΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1΄06΄΄23 1
11 ΤΟΨΗ ΜΟΥΤΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1΄07΄΄79 1
12 ΣΕΛΕΤΗ ΧΡΥΣΑ Α.Σ  ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1΄10΄΄92
13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1΄13΄΄44
800 Μ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
2΄24΄΄14  –  2΄48΄΄14
1 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2΄20΄΄92 11
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Φ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 2΄34΄΄17 4
3 ΦΑΪΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2΄41΄΄93 3
4 ΓΙΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2΄44΄΄30 2
5 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2΄46΄΄77 1
6 ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2΄57΄΄91
7 ΚΩΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 3΄01΄΄44
1.500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
5΄05΄΄14  –  6΄03΄΄14
1 ΤΖΟΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5΄00΄΄41 11
2 ΒΕΚΙΑΡΗ ΟΛΓΑ ΦΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 5΄11΄΄19 6
3 ΜΑΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5΄27΄΄66 5
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 5΄35΄΄28 4
5 ΠΛΗΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5΄38΄΄56 3
6 ΓΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 5΄48΄΄26 2
7 ΓΚΟΡΛΑ  ΔΙΩΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5΄50΄΄25 1
8 ΚΩΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 6΄19΄΄87
3.000Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
11΄40΄΄00 – 13΄12΄΄14
1 ΜΑΝΘΟΥ  ΚΑΛΛΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12΄22΄΄83 3
2 ΓΚΟΡΛΑ  ΔΙΩΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12΄52΄΄91 1
3
5.000Μ  ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
30΄30΄΄00 – 31΄40΄΄14
100Μ ΕΜΠ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16΄΄64 – 19΄΄14
1 ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17΄΄57 7
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18΄΄09 5
3 ΛΙΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 18΄΄30 4
4 ΚΑΣΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Φ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 18΄΄62 3
5 ΜΠΕΡΑΤΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18΄΄89 2
6 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ  ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19΄΄06 1
7 ΧΡΗΣΤΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19΄΄24
8 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΝΝΑ Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 20΄΄50
1
2
400Μ ΕΜΠ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
71΄΄14 – 77΄΄14
1 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑιΚΟΣ Γ.Σ 1΄06΄΄ 27 11
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1΄11΄΄45 1
4Χ100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
51΄΄64 – 58΄΄94
1 ΑΓΣΙ 51΄΄82 10
2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 53΄΄63 6
3 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 54΄΄51 4
4 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 58΄΄30 2
4Χ400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
4΄24΄΄04  –  4΄46΄΄04
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4΄13΄΄38 22
ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 4΄14΄΄55 18
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4΄28΄΄08 4
ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4΄36΄΄79 2
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ 5.83 11
2 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.51 9
3 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.35 8
4 ΤΣΙΑΒΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.25 7
5 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΝΝΑ Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 5.10 6
6 ΜΠΑΛλΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.00 5
7 ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 4.90 4
8 ΜΕΧΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ 4.86 3
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.85 2
10 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4.75 1
11 ΠΑΠΑΤΣΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4.75 1
12 ΝΟΥΓΙΑ ΑΝΝΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.65 1
13 ΝΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ 4.60 1
14 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.60 1
15 ΖΑΡΒΑΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.52 1
16 ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.52 1
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤ. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.50 1
18 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.40
19 ΚΑΣΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Φ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 4.35
20 ΝΤΟΥΚΑ ΑΝΤΟΡΙΝΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 4.33
21 ΠΟΡΦΥΡΗ ΠΑΟΥΛΙΝΑ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4.23
22 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 4.22
23 ΤΖΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ- ΜΑΡΙΝΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 4.00
24 ΤΣΑΪΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3.95
25 ΚΙΟΣΕ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 3.92
26 ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΑΤΑΣΑ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3.80
27 ΣΥΓΓΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3.35
28 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΑΛΑΝΗ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3.27
37 ΤΖΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ Α
ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1.55 – 1.38
1 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.73 11
2 ΛΕΪΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1.50 9
3 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 1.47 8
4 ΠΑΠΑΤΣΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1.44 7
5 ΜΠΕΡΑΤΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.44 5,5
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.44 5,5
7 ΚΟΝΤΑΞΗ ΕΡΙΦΙΛΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.41 4
8 ΤΣΑΛΑΠΑΚΑ ΑΝΤΩΝΕΤΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1.41 3
9 ΖΑΡΒΑΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.38 2
10 ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΑΓΝΗ ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ A.Σ 1.38 1
11 ΚΟΤΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1.30
12 ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΑΓΝΗ Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1.30
13 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ A.Σ 1.25
14
ΤΡΙΠΛΟΥΝ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ 11.50 11
2 ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ 10.00 3
3 ΠΟΡΦΥΡΗ ΠΑΟΥΛΙΝΑ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 09.65 2
4 ΔΟΣΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 09.40 1
5 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ  ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 09.00
6 ΣΙΣΤΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 08.80
7 ΣΙΟΝΤΗ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 08.60
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΣΟΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 3.20 11
2 ΖΟΥΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2.30
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.72 11
2 ΡΑΝΤΟΥ  ΚΑΛΙΟΠΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.71 9
3 ΜΙΣΦΟΥΤ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.20 8
4 ΚΑΝΤΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10.98 7
5 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.81 6
6 ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 10.14 5
7 ΓΟΓΟΥΣΗ  ΜΑΡΙΑ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 09.96 4
8 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 09.82 3
9 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Φ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 09.70 2
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ A.Σ 09.40 1
11 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ 09.30
12 ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ Φ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 09.22
13 ΜΠΟΥΓΑ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ 08.90
14 ΜΑΛΕΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 08.74
15 ΤΖΙΜΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 08.25
16 ΠΑΝΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 08.21
17 ΝΤΟΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 07.99
18 ΒΟΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 07.71
19 ΛΩΛΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 07.50
20 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 07.32
21 ΣΚΛΗΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 07.13
22 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 06.77
23 ΤΣΑΧΤΣΙΡΑ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 05.94
24 ΠΥΡΓΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 05.89
25 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 05.75
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
36.00 – 28.50
1 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37.30 11
2 ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 30.92 3
3 ΡΑΝΤΟΥ  ΚΑΛΙΟΠΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30.40 2
4 ΜΠΟΥΓΑ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.63 1
5 ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΑΤΑΣΑ Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 21.95
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ A.Σ 21.83
7 ΜΑΛΕΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 21.76
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20.68
9 ΣΚΛΗΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19.80
10 ΚΙΟΣΕ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 17.18
11 ΧΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 16.30
12 ΤΖΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 13.00
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
32,00-25,00
1 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31.43 5
2 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 31.23 3
3 ΜΙΣΦΟΥΤ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 26.24 2
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 25.73 1
5 ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 22.53
6 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20.73
7 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 20.00
8 ΝΤΟΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18.29
9 ΤΣΑΧΤΣΙΡΑ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 17.58
10 ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 16.24
11 ΤΖΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ- ΜΑΡΙΝΑ ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 14.90
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
41,00-34,50
1
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
3 Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
4 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
7 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
10 Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ
11 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
12 Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
13 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
14 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ
15 Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
16 ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
17 Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ
18 Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
19 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ
20 ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ Α.Σ
21 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ
22 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ
23 ΣΚΑ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
24 ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ
25 Ο.Κ.Α. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
26 ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
27 Γ.Ο ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
28 Α.Ο ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ

 

ΓΕΝΙΚΗ   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 259,5
2 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 234
3 Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 94
4 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 88
5 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 70
6 Α.Σ ΤΙΤΑΝΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 60
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 51
8 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 45
9 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 37
10 Γ.Σ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 37
11 Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ 32,5
12 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 21
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 18
14 Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ 18
15 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 15
16 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11
17 Α.Σ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 9
18 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 8
19 ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 7
20 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1
21 Α.Σ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0
22 ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ Α.Σ 0
23 ΣΚΑ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 0
24 ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 0
25 Ο.Κ.Α. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 0
26 ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ 0
27 Γ.Ο ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0
28 Α.Ο ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ 0

 

 

This entry was posted on Τετάρτη, Απρίλιος 17th, 2013 at 09:35 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΣΤΙΒΟΣ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply