Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας 16-22/3

Μάρτιος 15th, 2013 by Χρήστος Μίμης

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας 16-22/3

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3

Γκραν Πρι Αυστραλίας, Φόρμουλα 1 (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ sport 1

Ζενίτ – Νοβοσιμπίρσκ, βόλεϊ (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 11.30, ΟΤΕ sport 4

Κούνεο – Κόζλε, βόλεϊ, (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 14.30, ΟΤΕ sport 4

Εβερτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Πανιώνιος – Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1

Ικαρος – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1

Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Νυρεμβέργη – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3

Αμβούργο – Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4

Σοσιεδάδ – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1

Λεβαδειακός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1

ΠΑΣ Γιάννινα – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2

ΠΑΟΚ – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3

Χετάφε – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Κατάνια – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ρέντινγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

ΑΕΚ – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2

Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1

Μπολόνια – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Βαλένθια – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3

Γκραν Πρι Αυστραλίας, Φόρμουλα 1, 07.45, OTE Sport 1

Σλάλομ ανδρών, αλπικό σκι (Παγκόσμιο Κύπελλο), 09.45, Eurosport

Διεθνής Μαραθώνιος, στίβος (Ρώμη), 10.00, nova 4

Μικρός Τελικός, βόλεϊ, (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 12.30, ΟΤΕ sport 4

Μάλαγα – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας) 13.00, ΟTE Sport 1

Σιένα – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας) 13.30, OTE Sport 3

Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1

Μεγάλος Τελικός, βόλεϊ, (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 15.30, ΟΤΕ sport 4

Τορίνο – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE Sport 3

Μίλαν – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE Sport 2

Σαμπντόρια – Ίντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE Sport 1

Ολυμπιακός – Κολοσσός Ρόδου, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ET3

Πλατανιάς – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1

Κέρκυρα – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2

Πανσερραϊκός – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE Sport 3

Σεβίλλη – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, OTE Sport 1

Γουίγκαν – Νιουκάστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 4

Τσέλσι – Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 3

Γκλάντμπαχ – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE Sport 2

Γοδόι Κρουζ – Λανούς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 19.00, nova 7

Πανιώνιος – Ηλυσιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ET1

Μπανταλόνα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.15, OTE Sport 4

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1

Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE Sport 1

Μαρίτιμο – Πόρτο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 20.00, nova 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, (Καλλιτεχνικό Πατινάζ ), 20.00, Eurosport 2

Νιούελς Όλντ Μπόις – Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 21.10. nova 3)

Λος Άντζελες Κλίπερς – Νιου Γιορκ Νικς, μπάσκετ (NBA), 21.30, OTE Sport 2

Ρόμα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE Sport 4

Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE Sport 1

Γκιμαράες – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2

 

ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 18/3

Νίκη Αιγινίου – ΑΟ Κηφισιάς, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3

Πανελευσινιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ET1

Ηρακλής Ψαχνών – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, OTE Sport 3

Πανθρακικός – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2

Δυναμό Δρέσδης – Κολονία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμναίας), 21.15, OTE Sport 4

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3

Φλένσμπουργκ – Λόβεν, χάντμπολ (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.15, OTE Sport 4

Μπάμπεργκ – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, nova 3

 

ΠΕΜΠΤΗ 21/3

Ζαλγκίρις Κάουνας – Εφές Αναντολού, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, nova 3

Ουνικάχα Μάλαγα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45 nova 1

Μπαρτσελόνα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, nova 3

Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΕΤ1

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/3

Xίμκι Μόσχας – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 17.30, nova 3

Μπεσίκτας – Μοντεπάσκι Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, nova 7

Ολυμπιακός – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, nova 3

Κροατία – Σερβία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 19.00, ΟΤΕ Sport 3

Σλοβακία – Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.10, ΟΤΕ Sport 3

Βοσνία/Ερζεγοβίνη – Ελλάδα ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.45, ΟΤΕ Sport 1

Σαν Μαρίνο – Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014, 22.00, ΟΤΕ Sport 2

Γαλλία – Γεωργία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 22.00, ΟΤΕ Sport 4

ΔΟΛ

This entry was posted on Παρασκευή, Μάρτιος 15th, 2013 at 22:47 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply