Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (2/2 – 9/2)

Φεβρουάριος 2nd, 2013 by Χρήστος Μίμης

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας (2/2 - 9/2)ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2

Κολωνία – Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ sport 3

Κουίνς Πάρκ Ρέιντζερς – Νόριτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Νηρέας Χαλανδρίου – Τρίτων, πόλο (Α1 γυναικών), 15.00, ΕΤ1

Ουαλία – Ιρλανδία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 15.30, nova 4

Περιστέρι – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1

Σάλκε – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3

Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4

Οσασούνα – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1

ΑΕΚ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Ξάνθη – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3

Αρης – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΕΤ3

Αγγλία – Σκωτία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 18.00, nova 4

Ολυμπιακός – Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 1

Χετάφε – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Τορίνο – Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3

Πίτσμπουργκ – Σίρακιουζ, μπάσκετ (NCAA), 19.00, ΟΤΕ sport 4

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2

Φούλαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

Αμβούργο – Αϊντραχτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2

Προημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.15, EuroSport

Εσπανιόλ – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1

Νάπολι – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1


ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2

Κάχα Λαμποράλ – Βαλένθια, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 3

Μάλαγα – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1

Κιέβο – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2

Σαν Πάουλι – Κότμπους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, ΟΤΕ sport 4

ΟΦΗ – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 1

Τζένοα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1

Σιένα – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2

Φιορεντίνα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3

Νυρεμβέργη – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4

Προημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 16.45, EuroSport

Ικαρος – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3

Ιταλία – Γαλλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 17.00, nova 4

Ολυμπιακός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1

Βέροια – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2

Σεβίλλη – Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1

Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3

Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 4

Αρης – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1

Βαλένθια – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1

Μπόστον Σέλτικς – Λ.Α. Κλίπερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2

Προημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.00, EuroSport

Μίλαν – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4

Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

Μπενφίκα – Βιτόρια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2

Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.55, ΟΤΕ sport 1

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 4/2

Φοίνικας Σύρου – Εθνικός Αλ., βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1

Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1

Μόναχο 1860 – Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ sport 4


ΤΕΤΑΡΤΗ 6/2

Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Αθηνών, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΟΤΕ sport 3

Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 15.45, ΕΤ1

ΑΕΚ – Διομήδης Αργους, χάντμπολ (Κύπελλο Ελλάδας), 16.30, ΟΤΕ sport 4

Ημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 16.30, EuroSport

Πανιώνιος – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.45, ΕΤ1

Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3

Ολυμπιακός – Μονπελιέ, πόλο (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 18.30, nova 3

ΠΑΟΚ – ΚΑΟΔ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3

Βουλιαγμένη – Ανόβερο, πόλο (Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 19.00, ΟΤΕ sport 4
Ισπανία Ουρουγουάη, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 20.00, Νova1

Ημιτελικός αγώνας Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 20.15, EuroSport

Ελλάδα – Ελβετία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30, Mega και ΟΤΕ sport 1

Γαλλία – Γερμανία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 22.00, ΟΤΕ sport 2


ΠΕΜΠΤΗ 7/2

Ολυμπιακός – Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 2

Κάχα Λαμποράλ – Σαραγόσα, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 2

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/2

Βαλένθια – Εστουντιάντες, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 2

Καϊζερσλάουτερν – Ντιναμό Δρέσδης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 3

Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 2

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2

Κότμπους – Κολωνία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ sport 3

Τότεναμ – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Ντόρτμουντ – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1

Στουτγάρδη – Βέρντερ Βρέμης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3

Γκλάντμπαχ – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4

Σκωτία – Ιταλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 16.30, nova 4

Παναθηναϊκός – Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 1

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Ατρόμητος – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3

Θέλτα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3

Γιουβέντους – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1

Γαλλία – Ουαλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 19.00, nova 4

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2

Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2

Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

Μικρός τελικός Κόπα Αφρικα, ποδόσφαιρο, 19.45, EuroSport

Ρεάλ ή Μπαρτσελόνα – Κάχα Λαμποράλή Σαραγόσα, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4

Λεβάντε – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1

Λάτσιο – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2

Βαλένθια ή Εστουντιάντες – Κανάρια ή Μπιλμπάο, μπάσκετ (Κύπελλο Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 4

Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

ΤΟ ΒΗΜΑ

This entry was posted on Σάββατο, Φεβρουάριος 2nd, 2013 at 14:26 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply