Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 17/11 ως 24/11

Νοεμβρίου 17th, 2012 by Χρήστος Μίμης

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 17/11 ως 24/11ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11
Μπραουνσβάιγκ – Ινγκολσταντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ Sport 2
Αρσεναλ – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Ντόρτμουντ – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1
Νυρεμβέργη – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2
Αρης – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
Πανιώνιος – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Γιουβέντους – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1
Ολυμπιακός – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Νόριτς – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
Φόρμουλα 1, γκραν πρι ΗΠΑ (δοκιμαστικά), 19.50, ΟΤΕ Sport 3
Μπαρτσελόνα – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1
Νάπολι – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ Sport 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11
Λα Κορούνια – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ Sport 1
Φουενλαμπράντα – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, ΟΤΕ Sport 3
ΟΦΗ – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 15.00, nova 1
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΟΤΕ Sport 1
Ιντερ – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ Sport 2
Ουντινέζε – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ Sport 3
Πανιώνιος – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
ΚΑΟ Δράμας – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
Θέλτα – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ Sport 1
Βέροια – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
Ξάνθη – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3
Φούλαμ – Σάντερλαντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
Νίκη Βόλου – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.30, ΟΤΕ Sport 3
Χοφενχάιμ – Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ Sport 2
Νιου Γιορκ Νικς – Ιντιάνα Πέισερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 19.00, ΟΤΕ Sport 1
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1
Φόρμουλα 1, γκραν πρι ΗΠΑ, 20.30, ΟΤΕ Sport 3 και Alpha
Σαμπντόρια – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2
Σεβίλλη – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1
DC Γιουνάιτεντ – Χιούστον Ντιναμό, ποδόσφαιρο, (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 23.21, ΟΤΕ Sport 3
Βελέζ – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.15, nova 2
Σιάτλ – Λ.Α.Γκάλαξι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 04.18, ΟΤΕ Sport 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/11
Ολυμπιακός – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
Απόλλων Πάτρας – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Χέρτα – Σαν Πάουλι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ Sport 3
Ρόμα – Τορίνο, ποδόσφαιρο, (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2
Μπελγράνο – Λανούς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.10, nova 1

ΤΡΙΤΗ 20/11
ΠΑΟΚ – Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.30, nova 3
Σπαρτάκ Μόσχας – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 19.00, nova 1
Βουκουρέστι – Γαλατάσαραϊ, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 19.00, ΟΤΕ Sport 3 2
Τσιμπόνα – Σολέ, μπάσκετ (EuroCup), 19.30, EuroSport 2
Βαλένθια – Βούρτζμπουργκ, μπάσκετ (EuroCup), 21.15, EuroSport 2
Κούνεο – Ρζέσζοου, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 21.30, ΟΤΕ Sport 1
Γιουβέντους – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2
Μπενφίκα – Σέλτικ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3
Γαλατάσαραϊ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 7
Κλουζ – Μπράγκα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 2 (Μ)
Νόρτζελαντ – Σαχτάρ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/11
Καλλιθέα – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 16.00, ΟΤΕ Sport 1
Λοκομοτίβ Μπακού – Μουσζουνά, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 16.00, ΟΤΕ Sport 2
Απόλλων Αθηνών – Καβάλα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ Sport 1
Ζενίτ – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 19.00, nova 1
Μασεράνα – Ουντερχάκινγκ, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.30, ΟΤΕ Sport 3
Σάλκε – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ
Μάντσεστερ Σίτι – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
Αρσεναλ – Μονπελιέ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2
Αντερλεχτ – Μίλαν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3nova 7
Ντιναμό Κιέβου – Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 2 (Μ)
Πόρτο – Ντιναμό Ζάγκρεμπ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)

ΠΕΜΠΤΗ 22/11
Ντιναμό Μόσχας – Σκρα Μπελσάτοφ, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 17.00, ΟΤΕ Sport 2
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Παρτιζάν, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 18.00, nova 3
Ανζί – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 2
Ρουμπίν – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 7
Φενέρμπαχτσε – Ολίμπια Λιουμπλιάνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 3
Παναθηναϊκός – Μάριμπορ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, ΑΝΤ 1
Λάτσιο – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 1
Αρσίζιο – Μιλούζ, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 21.30, ΟΤΕ Sport 3
Ολυμπιακός – Αναντολού Εφές, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1
Ολίμπια Μιλάνο – Τσεντεβίτα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 7
Ουνικάχα Μάλαγα – Πρόκομ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, nova 3
Λίβερπουλ – Γιουνγκ Μπόις, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1
Μαρσέιγ – Φενέρμπαχτσε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2
Γκλάντμπαχ – ΑΕ Λεμεσού, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 2 (Μ)
Νιούκαστλ – Μαρίτιμο, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 4 (Μ)
Ανόβερο – Τβέντε, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 24.00, nova 7 (Μ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/11
Κολωνία – Μπόχουμ,ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2
Ζαλγκίρις – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.45, nova 4
Μπεσίκτας – Μπροζέ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 7
Καντού – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 3
Ντίσελντορφ – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ Sport 1
Ρεάλ Μαδρίτης – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 2
Σιένα – Μακάμπι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 4
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11
FSV Φρανκφούρτης – Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ Sport 2
Σάντερλαντ – Μπρόμγουιτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
Μάιντς – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1
Μπάγερν Μονάχου – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2
Αρης – Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 4
Ηλυσιακός – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1
Ατρόμητος – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2
Φόρμουλα 1, γραν πρι Βραζιλίας (δοκιμαστικά), 17.50, ΟΤΕ Sport 3
Αρης – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
Βαγιαδολίδ – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1
ΑΕΚ – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2
Αστον Βίλα – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
Φόρμουλα 1, γκραν πρι ΗΠΑ (δοκιμαστικά), 19.50, ΟΤΕ Sport 3
Μάλαγα – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1
Παλέρμο – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2
Μπενφίκα – Ολανένσε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2
Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ Sport 1

ΔΟΛ

This entry was posted on Σάββατο, Νοεμβρίου 17th, 2012 at 10:08 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply