Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 4/11 ως 10/11

Νοέμβριος 4th, 2012 by Χρήστος Μίμης

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 3/11 ως 10/11ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ Sport 1

Πεσκάρα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ Sport 2

Φόρμουλα 1, γκραν πρι Αμπού Ντάμπι, 14.50, ΟΤΕ Sport 3 και Alpha

Μαραθώνιος δρόμος Ν.Υόρκης, 16.00, EuroSport

Κατάνια – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ Sport 2

Ικαρος Καλλιθέας – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1

Λα Κορούνια – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο(πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ Sport 1

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 3

Λίβερπουλ – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2

Βέρντερ Βρέμης – Μάιντς ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ Sport 3

Νιου Γιορκ Νιξ – Φιλαδέλφια Σίξερς, μπάσκετ ΝΒΑ, 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1

Κάχα Λαμποράλ – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ Sport 1

Γρανάδα – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.45, ΟΤΕ Sport 3

Ρόμα – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2

Γοδόι Κρουζ – Νιούελς Ολντ Μπόις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.15, nova 2

Σεβίλλη – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1

Σικάγο – Σπόρτινγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 22.50, ΟΤΕ Sport 3

Ολ Μπόις – Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.30, nova 2

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/11

Τουρνουά τένις(Λονδίνο), 16.00 και 22.00, nova 7

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3

Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Αρης – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2

Καϊζερσλάουτερν – Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ Sport 2

Ολίμπια Λιουμπλιάνας – MZT, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 21.30, ΟΤΕ Sport 3

Χετάφε – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 1

ΤΡΙΤΗ 6/11

Τουρνουά τένις(Λονδίνο), 16.00 και 22.00, nova 7

Ολυμπιακός – Μονπελιέ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

Σάλκε – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

Ρεάλ Μαδρίτης – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3

Βαλένθια – Μπάνθιτ, μπάσκετ (EuroCup), 21.45, EuroSport 2

Μάντσεστερ Σίτι – Αγιαξ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 2 (Μ)

Μίλαν – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)

Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιναμό Ζάγκρεμπ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 4 (Μ)

Ντιναμό Κιέβου – Πόρτο, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 7 (Μ)

Αντερλεχτ – Ζενίτ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 01.15, nova 2 (Μ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/11

Τουρνουά τένις(Λονδίνο), 16.00 και 22.00, nova 7

Αρης – Φοίνικας Σύρου, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.30, nova 3

Ντόρτμουντ – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ νέων), 19.00, EuroSport

Σέλτικ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ

Μπράγκα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

Τσέλσι – Σαχτάρ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

Μπάγερν – Λιλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 3

Γιουβέντους – Νόρτζελαντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 2 (Μ)

Κλουζ – Γαλατάσαραϊ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 3 (Μ)

Βαλένθια – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 4 (Μ)

Μπενφίκα – Σπαρτάκ Μόσχας, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 23.45, nova 7 (Μ)

Σάο Πάουλο – Ουνιβερσιτάντ ντε Τσίλε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ν. Αμερικής), 01.50, ΟΤΕ Sport 2

ΠΕΜΠΤΗ 8/11

Σαν Χοσέ – Λ.Α.Γκάλαξι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ, 06.08, ΟΤΕ Sport 1

Τουρνουά τένις(Λονδίνο), 16.00 και 22.00, nova 7

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 18.00, nova 3

Ανζι Μαχατσκάλα – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 2

Λιέτουβος Ρίτας – Μπεσίκτας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.30, nova 7

Φενέρμπαχτσε – ΑΕ Λεμεσού, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 1

Ολίμπια Μιλάνο – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1

Καντού – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3

Λάτσιο – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ 1

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λυών, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1

Τότεναμ – Μάριμπορ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2

Μαρσέιγ – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 2 (Μ)

Τβέντε – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 4 (Μ)

Νάπολι – Ντνιεπρ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 7

Ουνιόν Κατόλικα – Ιντεπεντιέντε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ν. Αμερικής), 00.15, ΟΤΕ Sport 2

Τάιγκρε – Σέρο Πορτένο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ν. Αμερικής), 02.45, ΟΤΕ Sport 2

Σιάτλ – Σολτ Λέικ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 04.48, ΟΤΕ Sport 1

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/11

Τουρνουά τένις(Λονδίνο), 16.00, nova 7

Παμβοχαϊκός – Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 7

Κολωνία – Ντούισμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Τσεντεβίτα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.30, nova 4

Αναντολού – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.45, nova 3

Παναθηναϊκός – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 2

Ολίμπια Λιουμπλιάνας – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, nova 4

Μάιντς – Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ Sport 1

Μπέτις – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ Sport 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11

Πάτερμπορντ – Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ Sport 2

Τουρνουά τένις(Λονδίνο), 16.00, nova 4

Σάλκε – Βέρντερ Βρέμης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1

Μπάγερν Μονάχου – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2

Αουγκσμπουργκ – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 3

Αρης – Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ 1

Αρης – Ολυμπιακός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 3

ΟΦΗ – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 1

ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Εσπανιόλ – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Κάλιαρι – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Λεβαδειακός – Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 2

Αστον Βίλα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1

Σαραγόσα – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1

Πεσκάρα – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2

Μάλαγα – Σοσιεδάδ ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ Sport 1

ΤΟ ΒΗΜΑ

This entry was posted on Κυριακή, Νοέμβριος 4th, 2012 at 11:46 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply