Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Όλα τα ονόματα των υποψηφίων του ΠαΣοΚ σε όλη την Ελλάδα

Απρίλιος 20th, 2012 by Χρήστος Μίμης

Ανακοινώθηκε πριν από λίγο η πλήρης λίστα των υποψηφίων του ΠΑΣΟΚ σε όλη τη χώρα για τις εκλογές του 2012, με το μόνο που εκκρεμεί να είναι το ψηφοδέλτιο Επικρατείας που οι πληροφορίες λένε ότι θα ανακοινωθεί την Τρίτη

Ολόκληρη η λίστα:

Α΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

1 ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

4 ΓΙΩΤΗ ΜΗΛΙΤΣΑ

5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

7 ΖΑΚΟΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

8 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

9 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

10 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

11 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΠΑΡΘΕΝΑ

12 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

14 ΝΟÏΦΕΛΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

16 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

17 ΠΑΥΛΕΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ (ΡΟΗ)

18 ΣΑΛΑΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

19 ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20 ΦΟΝΣΟΥ ΑΝΝΑ

21 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Β΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΘΩΜΑΣ

2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΟΣ

3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

4 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΑΝΤΑΝΑΣΙΩΤΗ ΔΑΜΙΑΝΗ

6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΩ)

7 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΙΛΕΝΑ

8 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

9 ΒΕΡΟΥΛΗ ΑΝΝΑ

10 ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ

11 ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12 ΔΟΝΤΑ-ΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ

13 ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ

14 ΕΡΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

16 ΖΕΡΒΑ ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΑΝ ΕΛΕΝΗ

17 ΖΗΣΗ ΡΟΔΟΥΛΑ

18 ΖΙΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑÏΑ

19 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

20 ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

21 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22 ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25 ΚΙΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

26 ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

27 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

28 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29 ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

31 ΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΖΑ

32 ΜΠΕΚΟΥ ΕΦΗ

33 ΜΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ

34 ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

35 ΝΤΑΛΑΡΑ ΑΝΝΑ

36 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ

37 ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

39 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

40 ΡΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41 ΡΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

42 ΣΑΓΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

43 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

44 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΡΝΕΣΤΟΣ

45 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

46 ΧΥΤΗΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

 

A΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1 ΔΑΡΣΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2 ΚΑΡΒΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4 ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

6 ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

7 ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

8 ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

B΄ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

3 ΚΑΣΕΝΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ

4 ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

5 ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6 ΜΑΓΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

8 ΜΥΡΓΙΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

9 ΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

10 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

11 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ TOY ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

3 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

4 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

5 ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6 ΓΡΑΨΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

7 ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ

8 ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

9 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

12 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13 ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 ΒΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

3 ΚΟΥΚΗ ΑΚΡΙΒΗ

4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

7 ΜΙΜΗ ΑΝΘΗ

8 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

9 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10 ΡΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

11 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1 ΖΟΥΖΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 38 ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

2 ΚΑΡΟΥΣΗ – ΤΑΣΑΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 43 ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

3 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

4 ΜΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 57 ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5 ΣΧΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 62 ΓΙΑΤΡΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3 ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)

4 ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

5 ΤΣΙΛΙΒΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΑΣ

1 ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4 ΧΑΜΠΙΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΛΙΑ

4 ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

9 ΡΟΥΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10 ΣΚΟΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2 ΓΕΝΤΙΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

3 ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

6 ΤΣΟΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

2 ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3 ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

1 ΑΗΔΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

3 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1 ΓΑΒΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2 ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

3 ΖΩΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4 ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΦΤΑΚΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

7 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ

1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3 ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΡΕΝΤΑΡΗ – ΤΕΝΤΕ ΟΛΓΑ

5 ΤΑΡΤΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ

6 ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΑΛΑΜΠΟΣ

4 ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

8 ΠΕΡΛΕΠΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

1 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

2 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3 ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

3 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3 ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

7 ΨΑΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

8 ΨΕΥΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

1 ΓΙΚΟΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

3 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

6 ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΑ

3 ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5 ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

8 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

9 ΣΚΡΑΦΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

10 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

11 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

Α’ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ

4 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

7 ΚΑÏΛΗ ΕΥΑ

8 ΚΑΛΠΑΖΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

9 ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

10 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

11 ΛΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ

12 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

13 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

15 ΠΙΓΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

16 ΠΙΤΣΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

17 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

18 ΣΙΝΑΝΑ ΜΑΡΘΑ

19 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

20 ΧΡΗΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ

 

Β’ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

4 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

5 ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΜΥΡΩΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

7 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

8 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9 ΤΣΙΟΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2 ΚΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

3 ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΗ)

4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

6 ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

1 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ-ΔΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

3 ΚΕΒΡΕΚΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

4 ΝΤΟΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6 ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

2 ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

4 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΠΕΤΣΑ ΑΘΗΝΑ

7 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1 ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2 ΜΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

3 ΝΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ

4 ΠΕΤΣΑΛΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1 ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2 ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

3 ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ-ΛΙΑΝΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ

2 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

3 ΦΛΩΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑΚΗΣ

2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

3 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

4 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5 ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1 ΑΜΠΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2 ΒΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΖΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5 ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ

6 ΠΟΓΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7 ΣΠΟΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1 ΓΚΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2 ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΔΙΚΗΤΟΛΙΑ – ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4 ΜΠΕΓΛΙΤΗΣ ΠΑΝΟΣ

5 ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6 ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1 ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

3 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4 ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5 ΡΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

5 ΛΥΜΠΕΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

 

ΛΑΡΙΣΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΥΡΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ – ΜΑΡΙΑ (ΝΑΝΑ)

ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΤΙΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ Σ ΝΙΚΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1 ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΠΑΝΙΚΟΣ

4 ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

1 ΚΑΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΣΗΦΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4 ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΨΑΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΚΑΡΑΒΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ( ΛΙΛΗ )

2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

ΑΔΑΜΑΚΗ-ΤΖΑΒΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΑΡΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΑΛΙΚΗ ΤΖΟΥΛΙΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1 ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

4 ΓKΡAIΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

5 ΚΑΛΟΓΕΡΕΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

6 ΚΟΥΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

1 ΔΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2 ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ

3 ΣΑΛΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4 ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5 ΚΑΠΖΑ ΦΑΤΜΕ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ

2 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

3 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

4 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

5 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

6 ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

1 ΜΑΛΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

3 ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

4 ΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΤΣΙΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3 ΚΑΤΣΙΠΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4 ΣΜΠΟΝΙΑ ΑΓΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ

2 ΟΘΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ

1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2 ΚΑΡΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΕΡΠΙΝ

3 ΜΠΙΤΣΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ

4 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5 ΧΑΤΖΗ ΟΣΜΑΝ ΑΧΜΕΤ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΑΜΟΥ

1 ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

2 ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2 ΓΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ

4 ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

5 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

6 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

8 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

9 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1 ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΓΑΛΛΟΥ-ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

3 ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ)

4 ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

7 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1 ΖΑΜΠΟΥΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ

2 ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

3 ΜΠΙΤΑΚΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

4 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

3 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1 ΔΡΙΒΕΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΖΕΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΝΑ

4 ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

1 ΒΑΛΥΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

2 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

3 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)

5 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

6 ΝΤΕΡΜΑΝΑΚΗ ΧΑΡIΚΛΕΙΑ

 

ΧΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΜΙΚΕΣ

ΤΟΜΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ

This entry was posted on Παρασκευή, Απρίλιος 20th, 2012 at 15:01 and is filed under ΕΚΛΟΓΕΣ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply