Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Super League 2011/12: Το πρόγραμμα του β΄ γύρου

Δεκέμβριος 13th, 2011 by Χρήστος Μίμης

Ανακοινώθηκε από τη Super League το αναλυτικό πρόγραμμα για το δεύτερο γύρο του πρωταθλήματος της σεζόν 2011 – 2012. Το Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός θα διεξαχθεί την Κυριακή 11/3 στις 19:30, ενώ ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Άρη στην Τούμπα την Κυριακή, 19/2, επίσης στις 19:30.
Αναλυτικά το πρόγραμμα στο 2ο γύρο της Super League:

(Hμέρα – Αγώνας – Γήπεδο – Ώρα – TV)
16η αγωνιστική
Σάββατο 07/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 07/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 07/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 08/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
Κυριακή 08/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
17η αγωνιστική
Σάββατο 14/01/12 Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 14/01/12 Ο.Φ.Η. – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 14/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 15/01/12 Π.Α.Ο.Κ.- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:30 NOVA
18η αγωνιστική
Σάββατο 21/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 21/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – Α.Ε.Κ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 21/01/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 22/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 22/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
19η αγωνιστική
Σάββατο 28/01/12 Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 28/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 28/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 29/01/12 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
20η αγωνιστική
Σάββατο 04/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – Ο.Φ.Η. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 04/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 04/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 05/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 05/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 05/02/12 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 05/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 05/02/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
21η αγωνιστική
Σάββατο 11/02/12 ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 11/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 11/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 12/02/12 Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
22η αγωνιστική
Σάββατο 18/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 18/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 18/02/12 Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 17:15 NOVA
Κυριακή 19/02/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
23η αγωνιστική
Σάββατο 25/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 25/02/12 ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
Σάββατο 25/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 26/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 26/02/12 Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
24η αγωνιστική
Σάββατο 03/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/03/12 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/03/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/03/12 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
25η αγωνιστική
Σάββατο 10/03/12 ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
26η αγωνιστική
Σάββατο 17/03/12 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/03/12 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/03/12 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:30 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
27η αγωνιστική
Κυριακή 25/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NΕΤ
28η αγωνιστική
Κυριακή 01/04/12 ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:00 NOVA
29η αγωνιστική
Κυριακή 08/04/12 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε.- ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:00 NOVA
30η αγωνιστική
Κυριακή 22/04/12 ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΟΦΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NET

 

Κώστας Ντίγκος

This entry was posted on Τρίτη, Δεκέμβριος 13th, 2011 at 09:17 and is filed under ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!