Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Οι αγώνες της ΕΠΣ Γρεβενών και Κοζάνης – Όλα τα αποτελέσματα…

Σεπτέμβριος 24th, 2011 by Χρήστος Μίμης

Οι μεταδόσεις του Star-Fm 933 ξεκίνησαν στις 4 το απόγευμα, με τα παιχνίδια της ΕΠΣ Γρεβενών. Τα παιχνίδια της ΕΠΣ Κοζάνης στις 4:30μμ.

 

Διαβάστε για όλες τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου.

 

Στο studio 2 του σταθμού η Βάσω Μυλωνά και ο Λουκάς Νίκου

Σήμερα ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9/2011 ακούσατε  τις εξής αναμετρήσεις: (Δείτε τα αποτελέσματα και τους σκόρερς)

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9/2011, ώρα: 16.00΄μ.μ.

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΡΑΤΖΑΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2-0 (0-0)

Παπατσάνης 83′    1-0

Παπατσάνης 92′ 2-0

ΓΗΠΕΔΟ: ΙΤΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΤΕΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ

3-3  (1-1)

0-1 πεν. Αναγνώστου 20′

Δρόικος 36′  1-1

1-2 Βλάχος  47′

Δρόικος 60′  2-2

Ρίγγος 65′   2-3

Καραγιάννης 93′  3-3

 

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΛΙΑΚΑΣ

2-2 (0-0)

0-1 Φαλτάκας   47′

0-2 Μπαλντούμης 51′

Κοσμίδης πεν. 60′ 1-2

Κοσμίδης 91′ 2-2

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ – ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΡΟΤΣΙΚΑΣ-ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ

1-6   (0-3)

0-1  Ξάνθος   6′

0-2  Ξάνθος   21′

0-3 Βοραδάς 23′

0-4 Παπαστεργίου 50′

0-5 Ξάνθος    52′

Αράπογλου πεν 65′  1-0

Κολέτσος 83′ 1-6

 

ΓΗΠΕΔΟ: ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

0-5 (0-1)

0-1 Κατής 46′

0-2 Παπακωνσταντίνου  47′

0-3 Κούτουλας 60′

0-4 Τσικρίκης 75′

0-5 Γκώγκος 89′

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9/2011, ώρα: 16.00΄μ.μ.

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

1-6 (0-2)

0-1 Δελιβός 20′

0-2 Δελιβός 45′

0-3 Δελιβός 55′

Κοτούλας πεν. 60′ 1-3

Δελιβός  1-4

Παλάτζας 92′  1-5

Δίκος 94′ 1-6

(Το δελτίο αγώνα έγραψε 1-7!!!) Όποιος μας πει ποιος έβαλε το έβδομο γκολ κερδίζει μπάλα ποδοσφαίρου…
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α’ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Σάββατο 24/09/2011 ώρα 4.30μ.μ.
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Μακεδονικός Κοζάνης
(γήπεδο Πρωτοχωρίου – Κοεμτζίδης, Κεντζιόπουλος, Τσαλίδου)

0-5  (0-1)

0-1 Σαββούδης 34′

0-2 Κουτούλας 68′

0-3 Σαββούδης 78′

0-4 Κουτούλας 82′

0-5 Κουτούλας 85′

Τιτάν Σερβίων – Κοζάνη 2004
(γήπεδο Σερβίων – Καρατέρπος, Μπισούκης, Ξενακίδης)

4-0 (2-0)

1-0  Χαρισίου 21′

2-0 Παπαστέργιος 42′

3-0 Τσικόπουλος 46′

4-0 Σιάμηνος 60′

Μακεδονικός Φούφα – Ακαδημία Σιάτιστας
(γήπεδο Φούφα – Δεληζήσης, Κουντουράκης, Γκέκα)

2-2 (2-1)

Μαρκόπουλος πέναλτυ  2′  1-ο

1-1 Παπαρίζος 8′

Κουτρουμάνος  45′ 2-1

2-2   Γράδας 80′

Ερμής Ασβεστόπετρας – Μ. Αλ. Χαραυγής
(γήπεδο Ασβεστόπετρας – Πανυτσίδης, Κωτούλας, Στρίφα)

2-1 (2-0)

Παυλίδης  πεν 20′ 1-0

Καριπίδης 22′   2-0

2-1 Κιουρτζίδης 68′

 

Μ. Αλ. Άρδασσας – ΑΕ Ελίμειας
(γήπεδο Άρδασσας – Τσιμεντερίδης, Τέμης, Δραγώγιας)

(0-0)

ΑΜΣ Γαλατινής – Αναγέννηση Πτολ/δας
(γήπεδο Γαλατινής – Μυλωνάς, Παπαχαρίδης, Διαμαντής)

3-1 (1-1)

0-1  Περιχανάς 22′

Γιαννής 42′ 1-1

Μανώλης 55′ 2-1

Γκαργκάλας 92′ 3-1

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΣ Βελβεντό
(γήπεδο Σιάτιστας – Τσιγγένης Α., Παπαδόπουλος Μ., Χονδροματίδης)

1-1 (0-1)

0-1 Ελευθεριάδης 21′

Κατσίρης 50΄ 1-1

ΑΕ Κοζάνης – ΑΕΠ Καραγιαννίων
(στρατιωτικό γήπεδο – Ζούγρας, Τζιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης)

Α_Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤ ΓΚΟΛ    ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ  ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3 3 0 0 12 4 9
2 A.E.KOZANHΣ 3 2 1 0 9 4 7
3 ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ 3 2 1 0 5 1 7
4 Α.Μ.Σ.ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 3 2 0 1 8 8 6
5 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 3 1 2 0 8 4 5
6 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 1 2 0 3 2 5
7 Α.Ε.Π.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 3 1 1 1 7 5 4
8 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 1 1 3 7 4
9 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 3 0 3 0 3 3 -2      3
10 ΜΕΓΑΣ ΑΛ.ΑΡΔΑΣΣΑΣ 3 0 2 1 2 3 2
11 ΜΕΓΑΣ ΑΛ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ 3 0 2 1 2 3 2
12 Α.Ε.ΕΛΙΜΕΙΑΣ 3 0 2 1 4 6 2
13 ΚΟΖΑΝΗ 2004 3 0 2 1 0 4 2
14 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 3 0 1 2 5 7 1
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3 0 1 2 4 9 1
16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 2 0 1 2 3 8 -1

 

*Ο Μακεδονικός Φούφα και ο Μακεδονικός Σιάτιστας ξεκινούν με -2

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9/2011, ώρα: 16.00΄μ.μ.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ.ΠΟΤΙΝΗΣ -ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ-ΧΑΡΙΣΗΣ-ΡΙΓΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9/2011, ώρα: 16.00΄μ.μ.

ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΛΑΖΟΓΚΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΡΑΤΖΑΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΟΤΣΙΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΖΟΥΜΠΟΥΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΦΕΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ

Ευχαριστούμε τον Φώτη Μπαζάκα για τα  παιχνίδια της ΕΠΣΓ τον Παύλο Καλεμκερίδη και τον Γιώργο Κατσίκα για τα παιχνίδια της ΕΠΣΚ.

This entry was posted on Σάββατο, Σεπτέμβριος 24th, 2011 at 18:31 and is filed under Α΄ Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!