Γρεβενά – ΝΕΑ- ΕΙΔΗΣΕΙΣ – news- Grebena live GREVENA TV

O No 1 Ραδιοφωνικός σταθμός της Δυτικής Μακεδονίας με έδρα τα Γρεβενά

O Deliveras έγινε «Γρεβενιώτης»

Σούπερ Λίγκα: Το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος

Αύγουστος 5th, 2011 by Χρήστος Μίμης

Δίχως μεγάλη μάχη η πρεμιέρα – Όλα τα ντέρμπι ορίστηκαν μετά την 4η αγωνιστική

Στις 27-28 Αυγούστου θα γίνει η σέντρα του νέου πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας. Η κλήρωση έστω και καθυστερημένα πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής έχοντας όμως εκκρεμότητες καθώς δεν έχουν τελεσιδικήσει οι αποφάσεις για τον Ολυμπιακό Βόλου και την Καβάλα για την υπόθεση των «στημένων». Η πρεμιέρα δεν έβγαλε μεγάλη μάχη όπως και οι τρεις πρώτες αγωνιστικές καθώς υπήρξε κλειδάριθμος ώστε όλα τα μεγάλα ματς να γίνουν μετά την 4η αγωνιστική.

Τα ντέρμπι:
4η: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
6η: ΑΕΚ-Ολυμπιακός
7η: Αρης-ΠΑΟΚ
8η: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
9η: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
10η: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
19η: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
21η: Ολυμπιακός-ΑΕΚ
22η: ΠΑΟΚ-Αρης
23η: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
24η: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
25η: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α – Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΡΗΣ – 11

4η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΡΗΣ

5η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

6η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

12η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

13η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΑΔΑ Β – Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.

17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΟΜΑΔΑ Α

18η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Β – Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΡΗΣ

19η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β

20η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΕΡΚΥΡΑ
Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΜΑΔΑ Α
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β – ΚΕΡΚΥΡΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

24η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

25η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΜΑΔΑ Β
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

30η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΑΔΑ Α – Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

This entry was posted on Παρασκευή, Αύγουστος 5th, 2011 at 19:04 and is filed under Super League, ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply